Çiçeği Burnunda Baba Can Bonomo En Samimi 15 Şarkısı ile Sizlerle

0PAYLAŞIM

Bonomo, müziğe sekiz yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul'da devam etti. Bilgi Üniversitesi'nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu. Eğitim hayatından sonra da hız kesmeden adından söz ettirmeyi başardı.

1. Can Bonomo - Kaplan

Can Bonomo çok yakın zamanda baba olmanın sevincini tattı. Eşi Öykü Karayel ile Can Bonomo 2018'de evlenmişti, kendilerini mutluluklar diliyoruz. Dünyaya hoş geldin Roman Bonomo!

2. Can Temiz ft. Can Bonomo - Misafir

Can Bonomo aynı zamanda son ayları yeni tekliler çıkararak değerlendirdi.

3. Can Bonomo - Yine Karşılaşırsak

Ses prodüksiyonu stajı için gittiği Radyo Klas ve Number 1 FM'e daha sonra radyoculuk için başvurarak kabul edildi ve Can Bonomo Show adlı programına başladı. Bir süre sonra Radio N101'e geçerek programına burada devam etti.

4. Can Bonomo - Love Me Back

2012 yılında Can Bonomo Türkiye'yi temsil etmiş ve 9. olmuştu.

5. Can Bonomo - Tastamam

MTV Türkiye'den gelen teklif üzerine Rock'n Dark Express adlı programı sunmaya başladı. Üniversitede verilen ödevi için hazırladığı Hoppala adlı kısa filmi daha sonra Facebook'a yükledi ve film çok paylaşılarak ilgi topladı.

6. Can Bonomo - Güneş

Dizi projesi için çalışan Seray Sever bu filmi izledikten sonra Can Bonomo'yu bularak görüşmeye davet etti. Görüşmeye giden Bonomo kendisine sunulan başrol teklifini kabul ederek +18 adlı dizide oynamaya başladı.

7. Can Bonomo - Meczup

"Tabiatın koruduğu ya da dünyanın bizden sakladığı her şeyi doğru harfleri yan yana koyarak tekrar tekrar keşfetmek mümkündü." diyor Can Bonomo.

8. Can Bonomo - Kal Bugün

Tanıştığı albüm yapımcısı Can Saban'a bir demo kaydedip gönderdi. İki yıl süren çalışmanın ardından, Can Saban'ın yapımcılığını üstlendiği Meczup adlı ilk albümü Ocak 2011'de yayınlandı. Bu albümünde yer alan biri hariç tüm şarkıların söz ve müziği Can Bonomo'ya aittir.

9. Can Bonomo - Hikayem Bitmedi

Can Bonomo aynı zamanda kelimeleri çok iyi yönetebilen bir şair.

10. Can Bonomo - Yan

Yan isimli şarkının söz ve müziği pek çok şarkısında olduğu gibi kendisine ait, düzenleme Can Saban tarafından yapılmış.

11. Can Bonomo - Dem

Dem 2015 yılında Avrupa Müzik etiketiyle yayınlandı.

12. Can Bonomo - Başkan

Can Bonomo İzmir doğumlu, 1987 yılında doğmuş. Sonra öğrenimi için geldiği İstanbul'da hayatına devam etmiş.

13. Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin

Sanatçının ilk şiir kitabı 2013 yılında çıkardığı ve düzenlemesini Küçük İskender'in yaptığı Delirmek Belirmektir. Bunu 2016 yılında yayımlanan ikinci kitabı "Şu Sevdalar Tevatürü" takip etmiş. Ardından 2018 yılında çıkarttığı "Parya Koma" kitabıyla yazarlık hayatına devam etmiş.

14. Can Bonomo - Şaşkın

15. Can Bonomo - Sen Bunları Duyma

Can'a ve genişleyen ailesine mutluluklar ve sağlıklar diliyoruz.

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir