Görüş Bildir
Haberler
Atatürk Havalimanı'nda Korkutan Olay

Atatürk Havalimanı'nda Korkutan Olay

Fatih UZUN
30.01.2014 - 23:27
İçeriğin Devamı Aşağıda

Atatürk Havalimanı'nda Korkutan Olay

2 yaşındaki çocuk boş taşıma bantı çalışınca X-Rayden geçti ve...

Ailesi ile birlikte umre ziyareti için Cidde’ye gitmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne gelen Yazıcı ailesinin 2 yaşındaki kızı Zeynep Rana Yazıcı az daha yaramazlığının kurbanı oluyordu.

Yazıcı ailesi umre ziyareti için Cidde’ye gitmek için akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’ne geldi. Ailesinin bilet ve bagaj işlemleri için kontuarda sıra beklerken, diğer çocuklarla oyun oynamaya başlayan Zeynep Rana boş olan bir kontuara yöneldi.

KAMERALAR SON ANDA GÖRDÜ

Bu sırada küçük Rana, tartı konveyörün üzerinde bulunan algılama gözünden geçince bagaj taşıma sistemi otomatik olarak devreye girdi. Yürüyen bandın üzerinde bulunan Zeynep Rana, bagaj taşıma bandından yolcu valizlerinin toplandığı şut altına ilerlediği sırada, valizlerin kontrol edildiği X-RAY cihazından geçti. TAV Güvenlik Monitörü’nden güvenlik görevlileri çocuğu fark ederek bagaj taşıma bandını durdurdu. Güvenlik görevlileri tarafından kurtarılan çocuk ailesine teslim edildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Anne ve babasının dalgınlığından faydalanarak boş kontuara giden ve oradan bagajların toplandığı yere düşmeden son anda fark edilen Zeynep Rana ilk tedavisi havalimanında yapıldı. Olay sonrası gözünde morarma ve şişlik meydana gelen Rana daha sonra hastaneye sevk edildi.

Kaynak: http://www.haberturk.com/gundem/haber...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0