2018'in Keşke Gerçek Olsalar Diyecek Kadar Güzel Yerli Dizi Çiftleri

12PAYLAŞIM

Kimi genç kimi yaşlı, kimi bir anda aşık olmuş, kimi bir ömür beklemiş. 2018'in en çok konuşulan ve sevilen dizi çiftlerini dökelim bakalım.

20. Hastalıkla boğuşan Cihan ve ona destek olan Mahir, senenin en hüzünlü çiftlerinden. Hastalık bir yana, güzeller güzeli bir kızın adının Cihan olması bir yana...

Bir Litre Gözyaşı 

Miray Daner & Mert Yazıcıoğlu

19. Kardeşinin sevgilisi Hazan'a aşık olan Yiğit çok uzun süre bu aşkı kendisinin hak ettiğini kanıtlamaya çalıştı, sonunda da oldu. Yine de biraz garip oldu, oğlum o senin yengen yengen.

Fazilet Hanım ve Kızları 

Çağlar Ertuğrul & Deniz Baysal

18. Söz'ün odak noktası aşk değil ama Yavuz'un büyük travmalarından sonra yaşadığı aşk, seyircisinin kalbini ısıttı. Deryacım, teşekkür ederiz.

Söz

Tolga Sarıtaş & Deniz Baysal

17. TRT dizisi Elimi Bırakma'nın ya hiç tanımadığınız ya da bayıldığınız çifti. Cenk ve Azra bu dizinin pek bilinmemesine rağmen reyting listelerinde gayet iyi sonuçlar almasının sebebi.

Elimi Bırakma

Alina Boz & Alp Navruz

16. Listenin en tatlış çiftlerinden, hafif kafası kırık Senem ve Arif ikilisi. Hem çok masum hem de çok komikler.

İstanbullu Gelin

Neslihan Yeldan & Fatih Koyunoğlu

15. Sürekli ayrı durmaları, bir türlü tam olarak aşklarını yaşayamamaları ve önceliklerinin bambaşka olması onları listede iyi bir yere koymayı engelliyor. Ama Sena'nın ne olursa olsun Yamaç'tan vazgeçmemesi takdire şayan.

Çukur

Aras Bulut İynemli & Dilan Çiçek Deniz

14. Birçok kişi için uğruna savaşılmış aşk, bir diğer kesim için teflon Oya ve kabız Serhan. Ukala bir çift oldukları doğru, biz onlara tencere kapak diyelim.

Ufak Tefek Cinayetler

Gökçe Bahadır & Mert Fırat

13. Aha en deli en hastalıklı çift! Can Manay sırılsıklam aşık bir adam mı yoksa takıntılı hastalıklı bir herif mi diye düşünmüş olabilirsiniz. Ama bunun çok enteresan bir çift olduğu ve çok kişiyi heyecanlandırdığı da inkar edilemez.

Fi Çi

Ozan Güven & Serenay Sarıkaya

12. Yeni odağımız Yılmaz ve Züleyha. Birbirlerine deli gibi aşıkken ayrı kalmak zorunda kalmış, bir ucunda idam bir ucunda aşk olan bir sevgi. Zülayha'nın aklı bir çelindi ama doğru yolu bulacaktır, biz sendeniz Yılmazcım.

Bir Zamanlar Çukurova 

Hilal Altınbilek & Uğur Güneş

11. Bizim Hikaye'nin hikaye gereği bir ayrılan bir barışan ama sempatikliğini ve tutkusunu hiç kaybetmeyen Filiz & Barış çifti de senemizi neşelendirenlerden.

Bizim Hikaye

Hazal Kaya & Burak Deniz

10. Kraliçe Merve'nin içindeki zehri atmasının bir yolu varmış meğer. Kalbine gömdüğü Kerim geldikten sonra her şey değişti, sonunda mutlu görebildik bu alfa çifti.

Ufak Tefek Cinayetler

Aslıhan Gürbüz & Osman Sonant

9. Listenin en masum aşkıdır Arif ve Bahar aşkı. Naif, emek dolu, sessiz sakin bir bağ. Birbirlerine dokunmaya kıyamayan ve tüm zorlu şartlara beraber kafa tutan bir çift. Seviyoruz.

Kadın

Özge Özpirinçci & Feyyaz Duman

8. Dizi ilerledikçe inandırıcılığı, sevgi ve minnoşluk seviyesi daha da artan bir çift Faruk ve Süreyya. Birbirlerinin akıl hocası ve dayanma noktası olmuş durumdalar, şahaneler şahane.

İstanbullu Gelin

Aslı Enver & Özcan Deniz

7. Komik, romantik, eccük aklı durgun çiftimiz Sanem ve Can. Kaslı adam ve sakar şaşkın kız furyasının 2018 versiyonu diyebiliriz, bu sefer olmuş gibi.

Erkenci Kuş

Can Yaman & Demet Özdemir

6. Devlerin aşkı tabirindeki aşk budur arkadaşlar. On yıllardır maziye gömülmüş bir aşkı her şeye rağmen gün yüzüne çıkaran ve tüm romantikliğiyle tekrar yaşayan Esma Sultan ve Garip idolümüz...

İstanbullu Gelin

İpek Bilgin & Tamer Levent

5. Birbirini öldürme niyetiyle yola çıkıp sırılsıklam aşık olmak? Bir de o aşkın acayip bir tutkuyla epey kıskanılası bir hale gelmesi... Dizi erken bitti ama Ferhat ve Aslı unutulmaz.

Siyah Beyaz Aşk

Birce Akalay & İbrahim Çelikkol

4. 2018 bitene kadar her yere her şeye bu çifti yazacağız. Çünkü bu aşk eften püften değil, içinde vatan sevgisi bile mevcut. Tüm güzelliğiyle Leon ve Hilal bu listenin tepelerinde olmayı hak ediyor.

Vatanım Sensin

Miray Daner & Boran Kuzum

3. Böyle büyük bir sevgiye, boyları kadar çocukları olmasına rağmen hiç azalmayan aşka kim özenmez ki? İki kahraman, iki fedakar örnek insan. Bayılıyorduk...

Vatanım Sensin

Halit Ergenç & Bergüzar Korel

2. Çukur'un en güzel aşkı, ekranın en masum en çocuksu sevgisi... Bir çocukluk aşkını içlerinde yıllarca tutup sonunda kavuştular, birbirlerine doyamadan ayrı düştüler. Bu şatafattan uzak gerçek sevdayı kıskanmayan yalan söyler.

Çukur

Erkan Kolçak Köstendil & Boncuk Yılmaz

1. Halk Altın Kelebek'te bu yıl en çok Tahir ve Nefes'i sevdiğini söyledi, biz de onları listenin en başına yerleştirelim dedik. Zorbalara, vahşilere, dul kadındır diyenlere, tüm ayırmak isteyenlere, can korkusuna rağmen bir arada kalan bu çift zaten bunu hak ediyor.

Sen Anlat Karadeniz

İrem Helvacıoğlu & Ulaş Tuna Astepe

BONUS: 30 yıl önce yaşanmış ve büyük bir pişmanlıkla bitmiş, ateşi hiç küllenmemiş bir ilişki. Beraber kükreseler dünyayı sallarlar: Meliha ve İdris.

Çukur

Ercan Kesal & Şenay Gürler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
noe-amarilla

SADIS AND VARTOLU! ♥ THE BEST COUPLE ♥

nihal-arslan2

İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe uyumu bir daha kolay kolay yakalanmaz gerçekten 👌

handeverdayenigyun

keşke içeriği yazarken oyuncu-karakter isimlerini doğru yazsaymışsınız

yanomami54

Valla favorim Can ve Sanem. İçim kararmadan gülümseyerek minnoşluklarını izliyorum. Erkenci kuş 👍

elif-eda-kaya

Esma ve Garip'in kahredici güzellikleri ♥ ♥

Görüş Bildir