Görüş Bildir

Demet Özdemir Haberleri

Demet Özdemir ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Demet Özdemir ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Adım Farah Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı: Bomba Gibi Dönüyor
Yeni sezonda birbirinden yeni yapımlar seyirciyle buluşmaya başlamışken uzun soluklu dizilerin de yeni bölümleri yayınlanmaya başladı. Geçtiğimiz sezona damgasını vuran diziler, bu sezondaki yerlerini de aldı. FOX TV'nin sevilen yapımlarından olan Adım Farah, bu sezonda da izleyicilerin karşısına çıkacak. Adım Farah'ın yeni sezon fragmanı da yayınlandı.
En Yakın Arkadaşı Safiye Soyman Dahil Herkesi Takipten Çıkaran Seda Sayan'dan Açıklama Geldi!
Son zamanlarda, ünlü şarkıcı ve televizyon sunucusu Seda Sayan, sosyal medya hesabında büyük bir temizlik yaptı. Sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin'i takip eden Sayan, bu radikal değişikliği yeni bir sosyal medya danışmanıyla anlaştığı için yaptığını belirtti. Bu durumun kişisel bir sorunla ilgisi olmadığını vurgulayan Sayan, takipçilerine ve hayranlarına bu konuda herhangi bir endişe duymamaları gerektiğini ifade etti.
Damada Evliliği Sorgulatacak 24 Gelinlik Modeli
Her gelin kendi düğününde ön planda olmak ister illaki. En güzel ve en özel gününüzde nasıl bir gelinlik tercih ederdiniz?Sizin geceniz ve herkesin gözleri sizin üzerinizde olsun istiyorsunuz. Peki şaşkınlıktan mı güzellikten mi? Bu ayrıma karar verememiş gelinlere hadi hep birlikte bakalım.