Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2016 Yılında Gerçekleşecek Birbirinden Renkli 10 Festival

Anasayfa > Gündem

2016 yılında, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine bir çok festival, insanları bir araya getirecek ve eğlendirecek. İşte 2016 yılında gerçekleşecek festivaller arasından en renkli 10 tanesi

1. Bisiklet Festivalleri 2016

1. Bisiklet Festivalleri 2016

2016 yılında düzenlenecek olan bisiklet festivallerini buradan takip edebilirsiniz.

2. Zeytinli Rock Festivali 2016

2. Zeytinli Rock Festivali 2016

2015 yılında 20 -23 Ağustos tarihleri arasında toplam 100.000'den fazla müzikseveri buluşturan, 'tüm zamanların en iyi yerli kadrosu ve en kalabalık rock festivali' ünvanını alarak izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali 25-28 Ağustos tarihlerinde müzikseverlere bu yıl da coşku dolu anlar yaşatacak.

3. Eskişehir Dans Festivali

3. Eskişehir Dans Festivali

26-28 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek Eskişehir Dans Festivali’ne katılıp 3 gün boyunca gösteri ve partilerle eğlenebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

4. Uluslararası Amatör Tiyatro Festivali

4. Uluslararası Amatör Tiyatro Festivali

İlki 1984 yılında yapılan ve bu yıl 32.si düzenlenecek olan Uluslararası Amatör Tiyatrolar Festivali bu yıl 14 Mayıs-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. Başvuru ve ayrıntılı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

5. Mobil Film Festivali

5. Mobil Film Festivali

Cep telefonu veya tablet ile çekilen filmlerin yarıştığı Mobil Film Festivali Amatör ruhun ve keşfetme zevkinle eğlenceli bir iş yaparken aynı zamanda sesini duyurmak isteyenleri bekliyor. 15 Aralık-15 Şubat tarihleri arasında başvuru yapmak ve merak edilen konular için festivalin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz

6. Color Festival

6. Color Festival

Kökleri Antik Hindistan'a dayanan Renk Festivali; rüzgarı, endişeleri, kötü duyguları, uzağa atmak için neşeli bir etkinliktir. Dans ederken renkli bulutların gökyüzünde süzülüşünü seyreden insanların arasına katılabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

7. İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali

7. İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali

Bu yıl sekizincisini düzenlenecek olan İTEF-İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali 9-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında “Şehir ve Sesler” temasıyla gerçekleştirilecek. Ayrıntılı bilgilere buradan adresinden ulaşabilirsiniz.

8. Ankara Engelsiz Filmler Festivali

8. Ankara Engelsiz Filmler Festivali

Tamamı sesli betimleme, işaret dili ve ayrıntılı altyazıyla gerçekleşecek Ankara Engelsiz Filmler Festivali, 2016, 24 – 29 Mayıs tarihleri arasında sinemaseverlerin karşısında olacak.

9. 360 Dereceden Aşk Festivali

9. 360 Dereceden Aşk Festivali

Şubat ayında 8.'si gerçekleşecek Love 360 Uluslararası Aşk Festivali, bu sene de birbirinden farklı ve heyecanlı etkinlikleri ile dünyayı aşka getirecek. İstanbul'un her yerine yayılmış etkinlik mekanları, aşkla tadacağınız yemeklerin olduğu lezzet haritası, sergiler, konferanslar, konserler ve partilerle dolu festival katılımcılarını bekliyor.

10. Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali

10. Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali

9. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali, bu yıl Dünyanın 7 Harikasına ve mitolojik kahramanlara ev sahipliği yapıyor. Festivalde mitolojik olay ve kahramanların yanı sıra Babil'in Asma Bahçeleri, Halikarnas Mozolesi, Artemis Tapınağı'nın da aralarında bulunduğu antik dünyanın yedi harikasının kumdan heykelleri yer alıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
59
24
11
4
2
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?