Görüş Bildir

Zeytinli Rock Festivali Haberleri

Zeytinli Rock Festivali ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Zeytinli Rock Festivali ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

4 Yıl Aradan Sonra Yeniden Zeytinli Rock Festivali
Türkiye’nin önemli rock gruplarının sahne alacağı festival Zeytinli Rock Festivali, dört yıl aradan sonra tekrar gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önemli rock gruplarının sahne alacağı festival Zeytinli Rock Festivali, dört yıl aradan sonra tekrar gerçekleştirilecek. 29-31 Ağustos tarihleri arasında her zamanki gibi Zeytinli Dalyan Sahili’nde gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali’nin biletleri satışa çıktı. Kamp ve kombine bileti olan katılımcılara kapılarını bir gün önceden açacak olan festival kapsamında, erken gelen kampçılar için gerçekleştirilecek açılış partisinde Ankara’nın köklü grubu Metropolis, kampçılar için sahne alacak. Grup eski solisti Ercüneyt Özdemir ile yeniden ve ilk kez festival kapsamında sahne alacak. Marsis'ten Pentagram'a kadar herkes bu sahnede Festivalin açılışını İzmir’in sevilen grubu Başıbozuk yapacak. Festivalde, Türkçe rock müziğinin yenilikçi isimlerinden Korhan Futacı ve Kara Orkestra performansının ardından, Yasemin Mori ve festivale özel bir perfromansıyla Cem Adrian’ın sahne almasının ardından, Zeytinli’de daha önce de sahne almış 'Nev' müzikseverlerle buluşacak. Rock müzik tarihimizin 46 yıllık efsane grubu Moğollar’ın ardından da mor ve ötesi ilk güne noktayı koyacak. Festivalin ikinci günü, 'Yüzyüzeyken Konuşuruz' ile başlayacak. Etkinlik, Karadeniz müziğinin sınırlarını zorlayan Marsis, eğlenme garantili BaBa ZuLa ve Umut Kuzey'in özel bir konseriyle devam edecek. Büyük Ev Ablukada ve Behzat Ç’nin müziklerini yapınca geniş kitleler tarafından keşfedilen Ankara'nın 25 yıllık grubu Pilli Bebek ikinci günde sahnede olacak. Günün kapanışını yapacak grupsa 1 Temmuz’da açıklanacak. Festivalin son günüyse Pera, Murat İlkan ve 'dörtxdört’ün performansıyla devam edecek. Festival, Ogün Sanlısoy ve hemen ardından Kurban ile iyice hızlanacak. Muhteşem sahne şovunu Zeytinli seyircisiyle paylaşacak olan Hayko Cepkin‘in ardından festivale noktayı efsanevi heavy metal grubu Pentagram koyacak. Edremit Belediyesi'nin desteğiyle gerçekleşen festivalin biletleri günlük 30, kombine 50, kamp ve kombine biletleriyse 60 liradan satışa çıktı.BirGün
Zeytinli Rock Festivali Başlıyor
19-23 Ağustos tarihleri arasında Balıkesir'in Zeytinli beldesindeki Dalyan Sahili'nde gerçekleşecek festivale Türkiye rockının onlarca önemli ismi katılıyorBu yıl 19 Ağustos Çarşamba akşamı, kampçılar için düzenlenecek özel bir parti ile açılışı gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali, dört gün boyunca Türkiye'den rock müziğin ünlü isimlerini buluşturacak. Bu kapsamda festivalde, Şebnem Ferah, Teoman, Duman, Bulutsuzluk Özlemi'nin aralarında olduğu gruplar sahne alacak. Zeytinli'deki Dalyan Sahili'nde gerçekleşecek festival 23 Ağustos'ta final yapacak.Biletler için buraya alalımMilliyet Sanat
2015 Yılında Müzik Dünyasında Yaşanan En Önemli 41 Olay ve Gelişme
2015 yılında müzik dünyasında pek çok gelişme ve pek çok olay yaşandı. Bazıları hala aklımızda, bazılarını ise unutmuş olabilirsiniz. 2015 yılında müzik dünyasında yaşanan en önemli olayların tümünü derlediğimiz bu geniş içeriğimizde koskoca bir yılda neler olduğunu tekrar hatırlayıp, hafızalarımızı tazaleyelim.
Balıkesir Tatil Yerleri ve Plajları Listesi! Balıkesir'in Birbirinden Harika 10 Farklı Tatil Noktası
Tatil denince aklınıza yalnızca Marmaris, Fethiye, Bodrum mu geliyor!? Fikrinizi değiştirecek Türkiye'nin mavi bayraklı plajlarıyla ünlü, denize girerken sırtınızı yeşile yaslayıp limonatanızı yudumlayabileceğiniz, Balıkesir’in onlarca tatil yeri içerisinden burada mutlaka denize girmem gerek diyebileceğiniz 10 farklı tatil noktasını sizler için bir araya getirdik. Balıkesir tatil yerleri içeriğimizde plajları ve sahilleri bir arada görebilirsiniz. 
Zeytinli Rock Festivali Yasağı Kaldırıldı!
Edremit Kaymakamlığı, bugün yaptığı açıklamada 24-28 Ağustos arasında yapılacak olan Zeytinli Rock Festivali'ni OHAL gerekçesiyle iptal ettiğini açıklamıştı. Sonrasında kaymakamlık, gelen tepkiler üzerine iptal kararını da iptal ettiğini açıkladı.