"Twitter Mivitır Hepsinin Kökünü Kazıyacağız"

 > 
2.7bPAYLAŞIM

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , “Twitter, mwitter hepsinin kökünü kazıyacağız. Uluslararası camia şöyle der, böyle der hiç umurumda değil. Herkes Türkiye Cumhuriyeti'nin gücünü görecek.” dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

  • "AK Parti'ye karşı çok farklı çevrelerin ve merkezlerin birleşerek saldırı başlattı. Aslında bu saldırı salt AK Parti'ye yönelik bir saldırı değil. Bu aslında hükümete, şahsıma, Başbakan'a yönelik bir saldırı değil. Bu saldırı doğrudan doğruya Türkiye'ye yapılıyor. Bu saldırı devlete, milli güvenliğimize yapılıyor. Bize 'Ekonominiz çok büyüdü, ülkenizin gücü çok arttı, itibarı yükseldi. Dünyadaki mazlumlara siz niçin sahip çıkıyorsunuz' diyorlar.''

  • ''Mısır, Suriye diyorsunuz, Filistin'e sahip çıkıyorsunuz' diyorlar. 'Terör meselesini çözüm yoluna koydunuz, kanı durdurdunuz, gözyaşını dindirdiniz' diyorlar. Yani diyorlar ki 'Biz bundan rahatsız olduk'. Çünkü bundan besleniyorlar. 'Biz bunu istemiyoruz, kabullenemiyoruz, hazmedemiyoruz' diyorlar. Şunlara bak. İşte bu saldırı büyük Türkiye'yi hazmedemeyenlerin saldırısıdır.”

  • "Ananasla şantajla meşgul olana alim denmez. Her türlü kirli işe bulaşan, memleketin her meselesine burnunu sokandan alim olmaz... Süratle bu adımı atıyoruz, ülkemin güvenliği söz konusu. Ülkeme fitne sokmak isteyen karşısında bizi bulacak."

"Twitter falan hepsinin kökünü kazıyacağız. 'Efendim işte uluslararası camia şöyle der, böyle der' hiç beni ilgilendirmiyor"

  • "Şimdi bakın uluslararası komplolar bu işin içinde. Çok ilginç. Bu Twitterlar falan var ya şimdi mahkeme kararı çıktı, Twitter falan hepsinin kökünü kazıyacağız. 'Efendim işte uluslararası camia şöyle der, böyle der' hiç beni ilgilendirmiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin gücünü görecekler."

  • "Ben birilerine 'Haşhaşi' dedim. Ama bu CHP de Haşhaşi'dir. Aynı yerde buluşuyorlar, ortak paydaları o. CHP Kur'an-ı Kerim'leri toplatan değil mi, yakan değil mi, kitapları yasaklayan değil mi, ezan-ı Muhammediye'yi aslına uygun olarak değil Türkçe okutan değil mi? Bu CHP tarihi boyunca başörtüsüne zulmetmedi mi?"

  • "Kılıçdaroğlu dün bir yerlerde gezerken Ankara'da falan gene öyle değişik değişik işaretler yapmış. Nasıl oldu bilmiyorum? Her işareti yapıyor. Çünkü göründüğü gibi olan değil, olduğu gibi görünen değil nerden ne gelirse toparlayabilir miyim acaba, diyen birisi. Omurgalı olmak lazım siyasette. Omurgasızdan bir şey olmaz."

  • "CHP Genel Başkanı, yalanda çok mahirdir. Burada da yalanlarını söylemiş gitmiş. 2011 yılında Kılıçdaroğlu 'Burada yüzde 40 oy alamazsam istifa ederim' dedi. Ne kadar oy aldı. Yüzde 26. İstifa etti mi? Aradan 3 yıl geçti yeni Bursa’ya geldi. Namus söze veriyor. 'Kemal Kılıçdaroğlu sözü' diyor. Bursa, Kemal Kılıçdaroğlu sözünün ne olduğunu çok iyi biliyor."

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir