Görüş Bildir
Arkadaşlarıyla müzik dinlemek isteyen evinde dinlesin. Parkmış, hoparlörmüş. Kimse kimsenin tiksinç müziğini dinlemek zorunda değil. Hele kamuya açık alanda.
1 Beğeni
5 ve 6 ya hayır dedim de. 6. soruda sadece düşünüyor olan birine yüzde 60 aldatma sayılır demiş. O zaman size kötü bir haberim var hepiniz aldatılıyorsunuz. 4. şık ilişkiye ara verilirse o ilişki yüze 90 biter. Hadi bitmedi çiftlerden biri başkasıyla ilişkiye başladıysa o ilişki başlamamalıdır. 3. şıkkın tartışalacak bir tarafı yok. 2. şık aldatmaktan ziyade şerefsizlikle ölçülmelidir. 1. şık direkt aldatma olmasa da o yolun başlangıcıdır. Eski sevgiliden dost olmaz.
15 Beğeni
Yüzde 99'u müslüman olan ülkenin diye sayıklıyorlardı eskiden. Kendi elleriyle o kadar çok deist, ateist ve agnostik yarattılar ki. Müslümanım diyorsunuz sizin yüzünüzden milyonlarca genç cumadan cumaya, bayramdan bayrama, ramazandan ramazana kendince müslümanken alayını dinsiz yaptınız. Onlardan biri de benim. Üzüldüğüm tek şey ise yaptıkları bütün pisliklerin yanlarına kar kalacağını bilmek. Ulan Şeytan gerçek olsa yanınızda staj yapar ancak.
7 Beğeni
Antalya'da geçen sene 700-800 lira olan eşyalı öğrenci daireleri şu an 1300-1400 bandında. Ben yüzde 50 'yi inandırıcı bulmuyorum. Geçen sene İstanbul'a taşınma durumum omuştu. Kartal ve Maltepe civari 1000-1500 bandında evler vardı. Şu an bakmadım ama kiraların baktığım bölgelerde iki kat arttığına eminim.
12 Beğeni
İstediğiniz 4 alanda da son 20 yılda dibe vurduk. Bence yanlış ülkeden yardım istiyorsunuz. He ya da buna neden olanlarla birlikte buradaki afganları da Afganistan'a yollayabiliriz.
4 Beğeni