Görüş Bildir
Her sene bu haberler çıkar ve her sene de giden değil gidemeyen şikayet eder. Bana kalırsa lüks tüketim durumu olan için bir hak, ancak belki belli bir seviyenin üstünde vergi dilimi değiştirilerek orta halli insanların üzerinden yük alınabilir. Bunun dışında isteyen istediği ürüne istediği parayı versin.
0 Beğeni
Biz mi çok kötü niyetli olduk bilmiyorum ama başlığı okuyup şansa bak derken detayları okuduktan sonra acaba dedim kendi kendime. Ama bi yandan da bu planlı bir şey olsa hemen kavgadan sonraya denk getirilmezdi diyorum. Sonuçta Allah rahmet eylesin demekten başka bir söz kalmıyor.
17 Beğeni
Anlatılanların doğruluğunu bilemem ama 2000'li yılların başında Konya'da şortla dışarıya çıkacakken beni uyarmışlardı. 14 15 yaşında bir erkek çocuğu neden şortla dışarıya çıkmasın ki?
9 Beğeni
Bence herkes özgürce düşüncesini söyleyebilmeli o da bunu yapmış zaten. Bu yüzden idari soruşturma açılmamalıydı. Asıl idari soruşturmayı böyle bir fikri savunabilen şahsiyeti dekan yardımcılığına getirenlere açmak lazım. Ama o zaman zaten bazı yerlerde adam kalmaz ülkede.
1 Beğeni