Görüş Bildir
Sen mi ölçüyorsun aramdaki farkı? Oturup pitbullu baştan mı anlatayım sizin gibi hayatperest salaklara? Aynı ortamda aynı muameleyi yap goldena, pitbulldan yaratabildiğin gibi ölüm makinesi yaratabiliyor musun sonra konuş. Kaç ibs basıyor hayvanın çenesi, gelmiş hala demagoji peşinde. Üretilmemeli, alınmamalı, satılmamalı diyorum ben de kör, tüm pitbulları öldürelim hadi hepsini katledelim mi yazmışım oraya embesil? Saldırmış parçalamış işte çocuğu, bunu yaşatıp ne yapacaksın? Bitmiş gitmiş. Ağızlıksız gezdirenlere göstereceğiniz tepkiyi, saldırıya uğramış çocukla ve aileyle empati yapanlara gösterip bir de onların hayvanseverliğini irdeliyorsunuz ya şöylesi konuların altında, sizi sayıyla mı veriyorlar buraya? Bi bitin be amk bi kere de susabilin her boku siz biliyor gibi yazmayın da. Köpek diye diye insanların tepesine basmaya doymadınız.
27 Beğeni
Bi gün boğazına atladığında bi pitbull "Ah canım pitbulla dokunmayın yazıktır, ben gebereyim bırakın" dersin, senin de 4 yaşındaki evladına saldırırlar da görürler o zaman o merhametin nerende patlıyor. İğrençmiş, sensin iğrenç Allahın vitaminsiz sjwsi seni. Al duyarını da defol git.
33 Beğeni
Sen geber itin evladı. Şu haberin altına gelip duyar kasmaya utanır insan. O hayvan sevgisi sende olsa bana cevap yetiştireceğine konudaki pitbull sahibine söverdin ağızlıksız gezdirip köpeğin imajına, hayatına mal oldu diye. Allahın boncuk beyinlisi gelmiş burada bana hayvan sevgisi öğretecek, sktir oradan gerizekalı yaratık.
48 Beğeni