Görüş Bildir
defalarca gittim. evet doğru bok götürüyor. avrupadaki yada abd deki doğal parklar gibi yapılırsa iyi ama halk sizi bildiği için artık inanmıyor.
12 Beğeni
Keriz çok bu memlekette. ya gider zübüklere oy verir, ya gider tarikat şeylerine duruverir yada gider tosun tombalağa parasını kaptırıverir. eee şimdi şeyma ne yapsın. acun kerizini silkeledi. şimdide herkesin yaptığı gibi halka göz dikti.daha doğrusu itildi. afferin şeyma. bizde dolap beygiri çok. binicen sırtına vurucan kırbacı.
8 Beğeni
İnsan elinin değdiği heryer yok olmaya mahkumdur. dün eşimle ısparta eğirdir altınkum plajında idim. gölün hemen dibinde adamlar köpük makinesi ile köpük yapıyorlar. eğlenen ise suya girip temizleniyordu. bugün gittim belediyesini aradım. özel mülkiyet dedi. bende ne zamandan beri su kaynakları özel mülkiyet. eğer özel mülkiyetse kime verildi bana söyleyin dedim. belediye il çevreyi ara dedi.aradım.oradaki şube müdürü resmen bizi ilgilendirmez dedi.oradan valiliği aradım.acikkapi.gov.tr ye yazın dediler. yılmadım. eğirdir kaymakamlığını aradım.sağolsun yazı işleri müdürü ilgilendi.ilginçtir.oda aynı ben gibi ıspartalı değilmiş.sonra cimere yazdım.açıkkapıya yazdım resimleri attım.bu ülkeden bi bok olmaz.kısa sürede ortadoğu ülkesi olduk.ayrıca şube müdürlerinide şikayet ettim. yakında bende tag açacam.dünyanın en güzel yerlerinde birisi çünkü.
20 Beğeni