Görüş Bildir
Avcılık tüm dünyada legal olan bir şey. Bence bunun belli bir kural dahilinde yapılması çok mantıklı.Bilinçsiz kaçak avcıların varlığı daha tehlikeli.Ülkede fazla av nedeniyle sayısı ciddi seviyede azalan hayvanların suçlusu kaçak avcılardır. Herhangi bir Türk kuralına uyduğu sürece gidip Avrupada ya da Amerika-Kanada da avcılık yapabilir. Yaban tv'yi açın sürekli yurtdışı av reklamlarını görürsünüz. He tabiki şunu sormak hepimizin hakkı : O kotalar neye göre belirleniyor ? İnşallah yetkililer özen gösteriyorlardır diyorum şahsen. Son olarak şunu söylemek isterim, normal zamanda et yiyen sevgili arkadaş! Baya baya kanlı canlı ruhu olan bir inek,koyun,keçi,tavuk kesilerek öldürülüyor.Benim gözümde dağdaki keçi ile kurban bayramında hayvan pazarında satılan bir keçinin hiç farkı yok. Sonuçta ikisi de öldürülüyor ve eti yeniyor.
5 Beğeni
Yahu ben kendim kütahyalıyım. hatta köyümüz de havaalanına çok yakın. fakat bu havaalanını kullanmak tam saçmalık. ankaradan 4.5 saatte kütahyaya geliyorsunuz. kimse uğraşmaz ki uçak filan. İstanbul uçuşları da çok seyrek. insanlar onu da kullanmıyor. güya hem kütahya hem afyon hem de uşak burayı kullanacaktı. ama kullanan eden yok. tek faydası gurbetçilere oldu. yazın bir iki tane avrupadan direk uçuş oluyor.
9 Beğeni
olayın aslı epey farklıymış. yeni işe giren kurye bunu özellikle yapıyor ve çalıştığı şirketten 1 milyon tl yi şantajla almaya çalışıyor. hatta şirketin avukatı ve bu şahsın avukatı filan iletişime giriyor. şirketin avukatı bu isteğinizi yazılı yapın diyor , adamlar baya baya yazı ile şantaj için para istediklerini yazıyorlar. şirket de bu yazıyla birlikte kuryeyi savcılığa şikayet ediyor. davanın olduğu gün de bu resimler piyasaya sürülüyor. linç toplumu olarak hemen bazı firmalara sarıyoruz , ama olayın aslı epey farklı
9 Beğeni