Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yok Artık! Uçakta Karşılaşabileceğiniz 22 İğrenç ve Beklenmedik Olay

-

Gün geçmiyor ki yer ve zaman fark etmeksizin "yok artık" dediğimiz olaylar gelmesin başımıza. BuzzFeed kullanıcılarının uçakta karşılaştıkları bu ilginç deneyimlerini sizler için hazırladık. Olur da bir yerlerde bunlara benzer olaylarla karşılaşırsanız hazırlıksız yakalanmış olmazsınız.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/kevinsmith/dogs...

1. Bu Çocuk Ne Yapıyor?

"Business Class'ta koltuğunda üstünü değiştiren çocuk. Hem de 1A"

2. Kelimenin Tam Anlamıyla Bağlanmış

"Ön çaprazımda oturan adam, emniyet kemerini bağladıktan sonra kafasını da koltuk başlığına bağladı. Oldukça beklenmedik bir şeydi ama düşününce aslında fazlasıyla dahice."

3. Uçan Tırnak

"Anlaşılan o ki, arka koltuğumda oturan adam için uçak tırnak kesmek için uygun bir yerdi. Hem de ayak tırnakları! Bunun yeterince saçma olması yetmezmiş gibi bir de kestiği tırnakların bir parçası fırlayıp saçlarımın arasına girdi."

4. Beklenmeyen Ölüm

"Washington'dan Dubai'ye uçarken uçakta bir adam öldü ve okyanus üzerinde olduğumuz için acil bir iniş yapılamadı. Dubai'ye kadar ölü biriyle uçmak zorunda kaldık. Yaşlı eşi için çok daha kötüydü tabi ki, ama neyse ki herkes son derece anlayışlıydı. Uçuşun geri kalanında herkes kadını teselli etti ve yanında oldu."

5. Uçakta Duş

" Bir keresinde Denver'dan Alaska'ya uçarken, bir kadın 30 dakika boyunca o küçücük banyoda duş aldı. İçeri girip uzun süre çıkmayınca her şeyin yolunda olup olmadığını sormak için kapıyı tıklattığımızda; kafasında ve boynunda köpüklerle kapıyı açtı. Fazlasıyla garipti"

6. Havada Uçuşan Deri Tanecikleri

"Phoneix'ten Havai'ye uçarken, yaşlı bir adam bütün ölü derilerini temizlemişti. İki elinin de hiçbir parmağını atlamadan tek tek kütiküllerini temizledi. Bütün ölü deriler uçağın içinde uçuşuyordu. Hayatımda gördüğüm en rahatsız edici şeydi. Kaç kişi hayatında böyle bir şey yaşamıştır ki?"

7. Kontrolünü Kaybetmiş Yaşlı Beyefendi

"Bir keresinde fazlasıyla sarhoş olan bir adamın yanında oturmak zorunda kaldım. Uçuşun ilk 30 dakikası kendi kendine bir şey mırıldandıktan sonra bir sessizlik oldu sonunda. Çok zaman geçmeden bütün uçağa iğrenç bir koku yayıldı ve ne kadar şanslıydım sebebi yanımdaki bu beyefendiydi. Ne yaptığını tahmin edebilmişsinizdir galiba."

8. Bardağa Kusan Kız

"Düğün için Vegas'tan Miami'ye giderken erkek arkadaşımın arkasında oturan sarhoş sürekli bir bardağa kustu. Ne olduğunu bakmak için arkama döndüğümde elindeki bardağı üstüne döktü ve hepsini eliyle temizlemeye çalıştı. Şahit olduğum en iğrenç olaydı gerçekten."

9. Güzellik Bağımlısı

"Avustralya'dan dönerken bir kadın yanında bir sürü maske ve krem getirmişti ve uçuş boyunca hepsini kullandı. En ilginç olanı bu kağıt maskeydi. Yanınızda böyle bir insanın oturduğunu düşünsenize?"

10. İşeyen Çocuk

"Sessizliğin hakim olduğu uçakta birden bire yaşlı bir adam "Bu çocuk kızımın üstüne işedi" diye bağırmaya başladı. Ne olduğunu anlamamız çok zor olmadı. Genç bir çocuk bütün gece içtikten sonra koridorda giderken bu yaşlı adamın kızının üzerine işemiş. Uçak indiğinde gördüğüm son şey, çocuğu kelepçelemiş götürüyorlardı."

11. Uçaktaki Yaramaz Çift

"Avrupa'dan kız kardeşimle dönerken yanlarında bar rafı (ne için getirdiklerine dair hiçbir fikrimiz yok.) getiren bir çiftle oturmak zorunda kalmıştık. Bütün uçuş boyunca içki içtikten sonra uçak battaniyelerini üstlerine örttüler. Biraz zaman geçtikten sonra kızın battaniyenin altında küçük şakalar yaptığını fark ettik. Hem de yanlarında biz varken! Battaniyenin altındaki şakalaşmaları bittikten sonra beraber uçağın tuvaletine gittiler. İlginç bir deneyim olmalı kesinlikle."

12. İğrenç Adam

Taipei'den Bali'ye gittiğim bir uçuşta çaprazımda oturan adamın yaptıkları gerçekten inanılır gibi değildi. Ayak tırnaklarını kesti, sonra bütün tırnaklarını törpüledi ve en son yaptığı gerçekten iğrençti ama söylemek zorundayım. Serçe parmağıyla kulağını ve burnunu karıştırdı. Sonrada içinden çıkanları koltuğun kenarına sildi. En azından yanında oturmadığım için kendimi şanslı hissetmiştim."

13. Yoga İçin En Doğru Yer!

"Annemle birlikte İtalya'dan Amerika'ya giderken bu uzun uçuşta biraz olsun rahat edelim diye düşünerek ekstra para ödeyip, çıkış kapısının olduğu sıradaki koltuklardan satın aldık. Uyuduğum sırada bir gariplik hissederek uyandım ki gerçekten garipti; resmen kafamın üzerinde bir adamın poposu vardı! Kendisi bu alanın yoga yapmak için doğru bir yer olduğuna karar vermişti anlaşılan. (Tabi ki ekstra ücretli sırada falan oturmuyordu.)"

14. Zavallı Bere

Minnieapolis'ten Los Angeles'a gittiğim sırada, uçak türbülansa girmişti. Çaprazımda oturan çocuk en sonunda sarsıntıya dayanamayıp beresine kusmaya başladı ve tabi ki sarsıntıdan dolayı hepsi koridora döküldü. Türbülans çok şiddetli olduğu için görevlilerin hiçbiri koltuğundan kalkıp ortalığı temizleyemedi. Bir saat boyunca havalimanının üzerinde bu iğrenç kokuyla dönüp durduk. Gerçekten korkunçtu."

15. Maymunla Yolculuk

"İnanması biraz zor olacak ama yanımda oturan adamın sırt çantasında bir maymun vardı. Çantadan bir anda minik maymun elleri çıkıp adamın verdiği üzümleri yakalamaya çalışıyordu. Hayvanat bahçesinde olsak garipsemezdim ama uçakta olunca insan hayret ediyor tabi."

16. Haber Spikeri Adam

"Biniş kapısında gördüğüm bu adam, haber spikerleri gibi üstü kravatına kadar tam takımdı ve altına pantolon giyinmemişti."

17. "Nasıl Bulmak İstiyorsan Öyle Bırak"

"Özbekistan'a gittiğim bir uçuşta tuvalete girmek zorunda kaldım ve korkunç bir manzarayla karşılaştım. Üzgünüm ama, gerçekten dokunamayacağım için bulmak istediğim gibi bırakamadan sadece kaçtım."

18. Yara Kabuğu

"Erken saatteki bir uçak yolculuğumda yanımda oturan adam dizindeki yaranın kabuğunu soymak için en uygun anın o an olduğuna karar vermişti. Daha sonra kanayan yarayı durdurmaya çalıştı ama başaramadı tabi ki. Yaklaşık bir saat boyunca dizi kanamaya devam etti ve bütün pantolonu kan içinde kaldı."

19. Koridorun Ortasındaki Kakalar

"Business Class'ta kadının biri kaka bezini koridora serdi ve 2 köpeğinin öylece ortaya pislemelerini seyretti. Biz de seyrettik haliyle."

20. Sarımsak Canavarı

"Bir keresinde yanımda yeşil ve mor saçlı gayet şık ve cool görüntüye sahip bir çocuk oturuyordu. Cool çocuk bir anda çantasından sarımsak çıkardı. Önce onu bir güzel soydu ve sonra çiğ olarak ağzına atıp yemeye başladı. İnanılmaz ama bütün bir sarımsağı yedi! Uçuş boyunca doğru açıyla ve hiç hareket etmeden nefes almak zorunda kaldım çünkü en ufak hareketimde sarımsak kokusuna boğulacaktım."

21. Yok Artık!

"Uçakta battaniyenin altında uygunsuz şeyler yapan bir çocuk vardı!"

22. Ve Son Olarak Bu Adam ve Papağanı

"Fazla söze ne gerek var"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih-murat1

#3 kardeş napıyon tırnak kafama geldi aq

tulin-eroglu

insanoğlu bu kadar tiksinç ötesi olabilir mi :/

hipergrafi

O sarımsağı alıp onun gırtlağına sokarım. Osuruk kokusuna bile bir noktaya kadar tahammül edebilirim (yanlışlıkla kaçmış olabilir) ama minibüs, otobüs gibi toplu kullanım alanına girmeden önce düşüncesizce sarımsak yemiş bi insandan yükselen o buram uram boğucu kokuyu aldığım zaman cinnet getirip milleti doğrayan psikopatların ruh halini anlayabildiğimi fark ediyorum

asli.unsal2

Hiç uçağa binmedim. Sorunum yok OK.

Görüş Bildir