Görüş Bildir

Maske Haberleri

Maske ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Maske ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Saç Bakımının En İyilerini Merak Edenler İçin Saç Maskesi Öneri ve Tavsiyeleri
Evinizin rahatlığında yapabileceğiniz en iyi en uygun fiyatlı ve en etkili sonuçlara sahip olan saç bakım maskelerini sizin için listeledik. Kuru saçlar, mat görünümlü saçlar, kırık saçlar, yıpranmış saçlar ve daha fazlası. Hepsi için bir maske önerimiz var. Başlayalım mı o zaman?Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Bu içerik 28 Eylül 2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Tüm Aile Güvenle Kullanabileceğiniz Doğal İçerikli Ürünler ve Yetişkinler İçin Etkili Cilt Bakım Ürünleri
Trukid, Roys Beauty, Babyton, Jack N' Jill ve Grünflügel ürünlerini Türkiye yet yetkili distribütörü olan Doğal Bebeğim mağazasından almanın tam zamanı. Cilt bakım serumlarından, bebek diş kaşıntısı için etkili ürünlere, en doğal ve organik bakım ürünlerini sizin için listeledik. Üstelik şu anda tüm Roys markalı ürünleri lip balm hediyeli. İndirim ve hediye sevenler buraya! Bu içerik iş birliği içeriyor olabilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Bu içerik 30 Eylül 2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında ve kampanyalarda değişiklikler olmuş olabilir.
Güç Bizimle Olsun! Star Wars Sergisi İstanbul'a Geliyor
Dünyanın gelmiş geçmiş en popüler yapımlarından biri olan Star Wars'un sergisi, İstanbul'da hayranlarıyla buluşacak. 40 yıl boyunca bir araya getirilen ve 600'den fazla parçadan oluşan hayran koleksiyonunu görmek isteyenler için harika bir etkinlik olacak. Detaylar içerikte!
Prof. Dr. Ümit Savaşcı, Pirola Varyantının Aşıdan Kaçabildiğine Dikkat Çekerek Kasım Ayını İşaret Etti
Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Eris varyantının Türkiye'de görüldüğünü açıklamasının ardından Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Ümit Savaşcı da Pirola adında yeni bir varyantın daha ülkemizde görülmesinin muhtemel olabileceğini ve kasım ayına çok dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti.