Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi

2.7bPAYLAŞIM

Bir hafta boyunca televizyon kanallarında yaşanan anları, tweetleriyle kahkaha tufanına dönüştüren 15 kişiyi derledik.

Geçen haftaki içeriğimiz için buyurun ⬇️

Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi - onedio.com
Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi - onedio.com

1. Ntvspor özleniyorsun canım.

2. Burası Türkiye, burada her şey gerçek.

Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi
Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi
Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi
Televizyon Dünyasıyla İlgili Attıkları Komik Tweetlerle Hafta Boyunca Güldüren 15 Kişi

mortygang

3. Genelde ruh halimiz.

4. Ablacım ne yaptın sen? 😕

5. Uykuyu sevdiğimiz doğrudur.

6. Bir yerden sonra bilerek yapıyor bunlar diyorsun.

7. Olması gereken budur.

8. Güzel özet. 😆

9. Tam da çıkmış sayılmaz. 🙃

10. Milletin parası yine çenemizi yoruyordu...

11. Abartmayı seviyoruz.

12. Heh şöyle anlatın canımızı yiyin.

13. 😂 😂 😂

14. Gerçekten üzüyor. Memet Ali Bey lütfen ekranlara dönün!

15. Ne hale geldik, yazık...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
u18

#11 numaralı twiti atan herif o yıllarda "selena" falan izliyordu kesin. bu twiti atıyorsa bu zeka anca ona gider. Burhan ve Şahika sanki dizinin ana karakterleriydi amk (eleştiri yaparken g.tüne danışmak)..bari "gaffur" karakterini falan eleştirse haklılık payı vericem. Al komedi temalı tv dizisi çek deseler "cumali ceberden" hallice bir dizi çeker.

aytunc.garip.7

#4 başörtüsü kafasını değil direk beynini örtmüş tabi olsaydı daha rahat örterdi

renginibelliet

ulan suyumuza mı bir şey karıştırıyorlar havamıza mı yediklerimize mi ? biyolojik savaş mı yürütüyorlar bize karşı ???

ulas-c.-cakmak

#11 de ki gibi her boka kötü yorum yaparak dikkat çekmeye çalışan sözde üst düzey malaklar fena sinirimi bozuyor. Avrupa Yakası gibi dizi mi gördünüz lan hayatınızda utanmadan bok atıyorlar birde. Bunların bir ilerisi artık "Celal Şengör de coğrafyacı mı sanki" diyecek.

sertaccc

Celal Şengör de coğrafyacı mı sanki,jeolog derseler seni üzebilirler yalnız

r2d2

Eyvallah güzel diziydi de izlendi bitti gitti artık. Bir de Leyla ve mecnun var tabi.. Digiturk ün yerli film kanalında her akşam abim tekrar tekrar bölümlerini izler, ben gülmem mesela, avrupa yakası da öyle güldürmez beni.. Komedi deyince abartı şive / lugat olan diziler bana komik gelmiyor diyeyim.

ulas-c.-cakmak

Bizde biliyoruz Jeolog olduğunu, ikisi de birbirine yakın alanlar. Ona bakarsan İlber Ortaylı da tarihçi ama bir tercümandan daha fazla dil biliyor. İşte böyle sazan gibi atılmanın kimseye bir yararı yok. Ha tabii bir diziyi ille de gülünç bulacaksın diye bir şey yok. Ancak sırf iş olsun diye memnuniyetsizlik yapmak sinir bozabiliyor.

sertaccc

Sazan gibi atlayıp jeologa cografyacı demişsin. Bu sazanlığını örtmek için de İlber Ortaylı bir tercümandan daha fazla dil biliyor gibi beyin yoksunu bi açıklama getirmişsin.Tercümanların asıl ozelliği cok sayıda dil bilmeleri degildir tercumanlıgını yaptıkları dilleri iyi bilmeleridir.Yine sazan gibi atlayıp cografyacı ve jeolog birbirine çok yakın alanlar diyorsun ki cografyacı diye bir meslek yok.Sazanlığını bi kademe daha yukar taşıyıp İlber Ortaylı aslında tercümandır da diyecek misin merakla bekliyorum

ulas-c.-cakmak

Okuman yok sanırım? jeoloğa coğrafyacı demiyorum ikisi de birbirine yakın alanlar diyorum. Ayrıca jeologlukta coğrafya de her şeyden önce "meslek" değil bilim dalıdır. İkisinin de kelime kökeni aynıdır. Jeoloji yerin özellikleri ile ilgilenirken, coğrafya daha çok yerin çevre ile ilişkilerini inceler. Bunlar birbirine uzak alanlar mı yani? Ayrıca tarihçiler dil konusunda tercümanlara denktir, hatta duruma göre daha da ileridedir çünkü çeşitli dillerde belge okuman gerekir. Bu yüzden en sıradan tarihçi bile iki üç dil bilmek zorundadır. Bir yeni çağ tarihçisi Fransızcayı tercümandan bile daha iyi bilebilir çünkü dönemin tüm belgeleri Fransızcadır. Hatta bugün tercümanların öğrendikleri dil hakkında bilmediği eski deyimleri, devrik cümleleri bile bilebilirler. Kimin sazanlık yaptığı şimdi daha iyi anlaşılıyor.

sertaccc

Beynin yok sanırım?. Cografyanın jeolojinin tercumanlıgınn tanımlarını ayrı ayrı yapıp ilk yorumundaki saçmalıgını sıvamaya calısıyosun da bosuna debelenme.Sen ilk yorumunda cografya ve jeoloji yakındır dememişssin ki bende sana zaten hayır uzaktır falan demedim. "Sen Celal Sengor e cografyacı mı sanki ?" der bunlar dedin ben de dedim ki zaten o adam jeolog. Yaptıgın saçma salak yorumun cografya budur jeoloji sudur tercumanlar tarihcilirenin iki katı dil bilir jeologlar da tarihcilerin 4/3 katı dil bilir bakın efendim bakın neler biliyorum dur birazda araya yeni çağ tarihçisi falan serpistireyim boş herifin teki degilim ben diye açıklamalara girme daha da batıyosun.Tarihciler dil konusunda tercumanlara denktir diye İlber Ortaylı aslında tercumandır diyemeyiz kardeşim daha da anlamazsan şekil çizerek anlatıcam. Bak ben senin gibi şov yapmadan işin özünü söyliyim. "Ben diyorum Çanakkale Bogazı sen diyosun yandı Goethe'min agzı" (Johann Wolfgang von Goethe)

u18

avrupa yakasını ya da leyla ve mecnunu herkes izliyor diye sevmek zorunda değil kimse. ancak eleştiri yaparken doğru şekilde eleştiri yapmak önemli.. bir şeyi neden sevdiğini bilmek kadar neden sevmediğini bilmek de önemli. avrupa yakası ne şive ne de lugat komedisiydi. avrupa yakası "karakter komedisi" türünde bir komedi dizisiydi ve karakter komedisi türündeki yapımlarda her karakterin kendine has özellikleri olur "şive"da buna dahil Avrupa yakasına şive komedisi diyebilmemiz için dizinin trabzon'da, güneydoğu'da veya trakya'da çekilip her karakterin veya baş karakterlerin aynı şive ile konuşuyor olması gerekiyor. Gülse Birsel'in tüm yapımları karakter komedisi olduğundan ve dizilerinde çok fazla karakter barındırdığından yapımda sevmediğiniz karakterler mutlaka olabilir. Tıpkı birçok amerikan karakter komedisi gibi (bkz. how ı met ur mother, big bang theory, friends, new girl vs vs)

r2d2

Ben gayet doğru bir eleştiri yaptım. Herkesin paylaştığı Burhan altıntop karakteri olsun sanırım bir de pijamalı gaffur vardı galiba. Garip garip lugatlar. Bana komik gelmiyor dedim. Şive demem yanlış olmuş olabilir ya da lugat demem de yanlış olabilir ama bu karakterlerin yaptığı acaip konuşmalara ne diyeyim amk? karakter komedisi dediğin nedir ben bilmiyorum. Zira rol yapmak zaten bir karaktere bürünmektir. Karakter aksiyonu diyelim o halde Çukur ya da içerde gibi dizilerde ki ana karakterlerin yaptığı rollere? Neyse ya fanboylarla hiç uğraşamam Siz bayılıyor olabilirsiniz beni sarmıyor.

sertaccc

Burhan da da milleti güldüren yamuk yumuk konusması degil etrafta gordugumuz sinsilik iki yuzluluk yalakalık vs gibi ozellikleri tamamen yuzune konusmasına ve mimiklerine yansıtmasıydı.Yani komik olan şiveli konusması degil şiveli konusmasına ragmen ben de nisantası cocuguyum diye ısrar etmesi mesela

slayne

#11 bokumuzu yiyebilir. Bu şekilde atılan tweetler de ne bileyim....

Görüş Bildir