Görüş Bildir
Haberler
Sezer Öztürk, Önder Özen Hakkında Konuştu

Sezer Öztürk, Önder Özen Hakkında Konuştu

Fatih
08.06.2014 - 22:35

Sezer Öztürk, Kendisini Takımda Düşünmeyen Önder Özen Hakkında Konuştu

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen’in yeni sezon öncesi kadroda düşünülmediğini açıkladığı Sezer Öztürk, çok iddialı açıklamalarda bulundu.

Ntvspor'a konuşan Sezer, 'Böyle bir durumdan haberi olmadığını söylerken, yaklaşık 1 ay önce teknik direktör Bilic’in gazetecilere yaptığı açıklamada, 'Sezer ve İbrahim cezalarını çektiler, artık gösterecekleri performans göre karar vereceğim” açıklamasını hatırlattı.

Önder Özen'in yaptığı açıklamaya anlam veremediğini belirten Öztürk, 'Tatil döneminde özel kondisyoner eşliğinde çalışıyorum. Ancak Önder Özen’in kamp kadrosunda yoklar açıklamasına anlam veremedim. Başkanımız Fikret Orman da bana kampta yer alacağımı söylemişti. Biz son 1 ayda İbrahim ile beraber maç mı yaptık da Bilic performansımıza bakıp karar verdi' dedi.

Yönetimden ve teknik heyetten kesin bir bilgi istediklerini söyleyen Sezer Öztürk, 'Bize kesin bir şey söylesinler. Önder Özen kalitemizin yetersiz olduğunu ifade etmiş. Bizim kalitemiz hakkındaki belirlemeyi Önder Özen yapamaz. Benim kariyerim ortada. Fenerbahçe’ye yerli Alex olarak gittim. Orada sakatlık yaşamadığım dönemde neler yapacağımı gösterdim. Diğer takımlarda da sağlıklı olduğum zamanlarda nasıl oynadığımı herkes biliyor. Önder Özen benim kalitemi konuşamaz. İbrahim Toraman da herksin tanıdığı bir futbolcu son 10 yıldır üst düzey futbol oynayan bir isim” dedi.

Sezer, ayrıca Gökhan Töre'yla ilgili çıkan haberlere gönderme yaparak; Önder Özen’in gece kulübünde silahla yaralanan, milli takım kampında takım arkadaşlarını silahla tehdit ettiği iddia edilen oyuncuları savunduğunu, kendisinin ve İbrahim'in yalnız bırakıldığını söyledi.

İbrahim Toraman'la yaşadığı kavga olayına da değinen gurbetçi oyuncu, 'Biz İbrahim ile bir olay yaşadık ve sonra konuyu kapattık” dedi.

Önder Özen'in şahsi egolarını tatmin etmek için böyle davrandığını belirten tecrübeli oyuncu, 'Biz o dönem çok ağır ceza aldık. Süresiz kadro dışı bırakıldık. Ama biz barda vurulmadık. Milli takım kampında arkadaşımızın ağzına silah sokmadık. Önder Özen bizi görmezden gelirken, bu olaylarla adı anılan futbolcunun avukatlığını yaptı, ona kefil oldu. Bizimle ne derdi var bilmiyorum. Şahsi egolarını tatmin etmek için böyle davrandığını düşünüyorum. Ceza almadan önce de Özen sahaya çıkmamamız için elinden geleni yaptı. Hazırlık maçlarında bile çok az şans verildi' şeklinde konuştu.

Kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Fikret Orman'a teşekkür eden Sezer, 'Bizi takımda istemiyorlarsa çıksın söylesinler. Odasına girdiğimizde konuşurken yüzümüze bakamayanlar, basın aracılığı ile bize mesaj yollamasınlar. Ben ne yapacağımı, kime inanacağımı bilmiyorum. Başkanımız kampa gideceğimi söyledi. Şimdi Önder Özen yoklar diyor. Bundan sonra eğer düşünülmüyorsak açık açık söylesinler, biz de kararımızı verelim' dedi.

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın