Sen Hangi Kebaba Benziyorsun?

1.3bPAYLAŞIM

Kebabı kim sevmez? Şükürler olsun ki mutfağımız açısından çok şanslıyız. Hepsi birbirinden değişik muhteşem kebaplarımız var. İnsanların da böyle olduğunu biliyor muydun? Duy da inanma işte! Senin bile benzediğin bir kebap var.

Hadi gel bakalım, senden ne çıkacak?

1. İlk sorumuzla başlayalım. Kendini bunlardan hangisiyle tanımlarsın?

Renkli
Asabi
Değişken
Kararsız

2. Peki senin için eğlence tam olarak ne demek?

Sevgilimle baş başa vakit geçirmek
Arkadaşlarımla dışarı çıkmak
Evde film seyretmek
Evde takıldıktan sonra dışarı çıkmak

3. Her insanın olmazsa olmazları vardır. Bunlardan hangisi senin hayatında olması gerekenlerden?

Evlenmek
Bekar ve özgür olmak
Aileyle birlikte yaşamak
Kafana estiği gibi yaşamak

4. Bir İbrahim Tatlıses şarkısı seç desek, bunlardan hangisini seçerdin?

Gülüm Benim
Mutlu Ol Yeter
Haydi Söyle
Beni benden alırsan seni sana bırakmam

5. İnşallah karşılaşmazsın ama aşağıdakilerden hangisi seni delirtmek için yeterli?

Yalan söylenmesi
Hakkımın yenmesi
İki yüzlülük
Saygısızlık

6. Son olarak, bunlardan sadece bir tanesini seçmen gerekse hangisini hiç düşünmeden alırdın?

Cacık
Çoban salata
Köz domates-biber
Acı turşu biber

Sen tam bir Ali Naziksin!

Kebapların en kibarı, arka planda kalmış gibi görünen ama aslında assolist olan Ali Nazik sensin! Sende bir kaç farklı kişilik bulmak mümkün. Hem eğlencelisin hem de disiplinli. Senin en önemli olayın, herkesin sağlayamadığı dengeyi sağlayabilmen. Ayrıca başkalarının hayatına saygı senin için çok önemli. Rispek!

Sen gerçek bir Adana Kebapsın!

Şunu açık ne net olarak söyleyebiliriz ki sen gönüllerin sultanı Adana Kebapsın, hayırlı olsun. En belirgin özelliğin de işte bu Adana gibi net olman. Sende gri yok; ya siyah var ya da beyaz. O yüzden kararsızlıktan nefret ettiğini söylesek herhalde yanılmayız. Kaypaklığa tahammülün yok kanka, özet olarak bunu diyebiliriz.

Sen işte bu Beytisin!

İnsanın mutlu olduğu anlarda kendini ödüllendirdiği kebapların başında gelir Beyti. Beyti bir sevda, beyti bir aşktır. Sende de en az beyti kadar değişkenlikten çıkan muhteşemlik var. Kesinlikle sabit fikirli değilsin hatta yaratıcı olduğunu bile söylemek mümkün. Rolün ne olursa olsun herkesin hayatında istediği bir tip var sende.

Sen Karışık Kebapsın!

Kararsızların acil yardım çantası, doyulmaz güzelliklerin birleşimi Karışık Kebap çıktın. Bunun en önemli sonucu senin kararsız bir birey olman. Çoğu zaman seninle birlikte olan insanların tek sıkıntısı bu. Ancak renkli bir kişiliğe sahip olduğun için genellikle ortamların aranan ismi de sen oluyorsun. Kafana göre yaşadığın için sana güvenip iş yapılmaz ama güzel de eğlenilir :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leyla-m-va

Sen tam bir Ali Naziksin! Kebapların en kibarı, arka planda kalmış gibi görünen ama aslında assolist olan Ali Nazik sensin! Sende bir kaç farklı kişilik bulmak mümkün. Hem eğlencelisin hem de disiplinli. Senin en önemli olayın, herkesin sağlayamadığı dengeyi sağlayabilmen. Ayrıca başkalarının hayatına saygı senin için çok önemli. Rispek!

nuran-ayse-kale

Zaten adında Nazik var anladık kibar olduğunu

hikmet-n-bensusan

Sen Karışık Kebapsın! Kararsızların acil yardım çantası, doyulmaz güzelliklerin birleşimi Karışık Kebap çıktın. Bunun en önemli sonucu senin kararsız bir birey olman. Çoğu zaman seninle birlikte olan insanların tek sıkıntısı bu. Ancak renkli bir kişiliğe sahip olduğun için genellikle ortamların aranan ismi de sen oluyorsun. Kafana göre yaşadığın için sana güvenip iş yapılmaz ama güzel de eğlenilir

huso10line

son soru ahiret sorusu resmen

queen-e

Şunu açık ne net olarak söyleyebiliriz ki sen gönüllerin sultanı Adana Kebapsın, hayırlı olsun. En belirgin özelliğin de işte bu Adana gibi net olman. Sende gri yok; ya siyah var ya da beyaz. O yüzden kararsızlıktan nefret ettiğini söylesek herhalde yanılmayız. Kaypaklığa tahammülün yok kanka, özet olarak bunu diyebiliriz. Gece gece canım istedi.Peh!

pambikli-seker

Sen tam bir Ali Naziksin! sjsjsjxjd

Görüş Bildir