Sedat Peker: 'Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın Belarus'ta'

 > 
3PAYLAŞIM

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, binlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan ve Bolivya'da olduğu düşünülen Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'n Belarus'ta olduğu öne sürdü. Peker, bazı devlet yetkililerinin Belarus'a gidip Aydın ile görüştüğünü ve ondan para aldığını iddia etti. 

Bir süredir AKP'nin önde gelen bazı isimlerini ve iktidara yakın kimi iş adamları ile gazetecileri hedef alan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter hesabından yeni paylaşımlar yaptı. Peker bu paylaşımlarında Çiftlik Bank'ın kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın ile ilgili dikkat çekici iddialarda bulundu. Peker'in mesajları şöyle:

  • Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, ben kurtarıcı değilim. Zaten kurtarıcı diye bir şey yoktur. Ben sizle anlaşma yapmış olan kırk yaş üstü birisiyim. Siz bana intikamımı almamda yardımcı olacaksınız, ben de size kurtarıcıya ihtiyaç olmadığını kanıtlayacağım. 

  • Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, kurtarıcı olmak doğru soruyu sorabilmektir. Doğru soruyu sorabilirsen ve sorunun cevabını almak için ısrarcı olursan, toplum kurtulmuş olur.

  • Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Çiftlik Bank’ın kurucusu olan Mehmet Aydın isimli şahıs Bolivya’da falan değil, Belarus’ta. Belarus’tan trafik kazası yapmış bir şahsı Interpol kararıyla alıp Türkiye’ye getiren yüce devletimiz, bu şahsı acaba neden getirmiyor?

  • Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Belarus’tan bu şahsı getirmeyen devletimizin içinde görevli olan bazı insanların bu paradan pay aldığı ortadadır. Bu şahsın yanına Belarus’a gidip onu ziyaret eden kişiler, aracı olan kişiler bellidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir