Görüş Bildir
Haberler
Seba'nın Cenazesinde Protokolün Zirvesi Bir Araya Geldi

Seba'nın Cenazesinde Protokolün Zirvesi Bir Araya Geldi

Onedio Medya
15.08.2014 - 20:09 Son Güncelleme: 15.08.2014 - 20:15

Seba'nın Cenazesinde Protokolün Zirvesi

Türk siyasetinin zirvesinin buluştuğu cenaze töreninde, namazın kılınmasından önce birinci sırada yaşanan sıkışma küçük yer değiştirmelerle çözüldü

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba için Dolmabahçe Meydanı'nda düzenlenen törene çok sayıda siyasetçi katıldı. Siyasetçiler arasında da CHP'liler çoğunluktaydı.

CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Seba için düzenlenen dini törene ilk gelen isimlerdendi. Bir başka eski Genel Başkan Hikmet Çetin de ordaydı.

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce de Seba'yı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Baykal ve İnce Seba'nın tabutunun başında yan yana durdu.

Camiden çıkan Baykal tekrar cenaze için saf tuttuğunda bu kez yanında İnce yoktu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gelince, İnce arka sıraya geçti.

Bu kez Baykal'ın yanında Kılıçdaroğlu ve Eski Bakanlardan Hüsamettin Özkan vardı. Baykal ve Kılıçdaroğlu her konuştuğunda, İnce'nin uzaktan bakması dikkat çekti.

Törende Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün cenaze namazı için saf tutmasıyla bir süre itiş kakış yaşandı. Arka sırada kalan Bülent Arınç yapılan düzenlemeyle ön sıraya geçti.

Milliyet

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/seba-nin-c...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın