Parayla İmanın Kimde Olduğu Belli Olmaz! Peki Sen Sadece Suratına Bakıp En Zengini Bulabilecek misin?

-

"Para ile imanın kimde olduğu bilinmez." atasözünü kim söylediyse çok doğru söylemiş! Ama diyorsan ki, "Bana atasözü falan işlemez, ben zengin insanı gözünden tanırım!" buyur seni böyle teste alalım. 👇

Bu kişilerden hangisi daha zengin söyle bakalım.

Maalesef bilemedin!

Ne yazık ki bulamadın! 67 yaşındaki Alice Walton, 2017 Forbes Listesine göre dünyanın en zengin 17. kişisi. Serveti ise tam; 33,8 milyar dolar. Haydi bir daha dene bakalım!

Tebrikler bildin!

Gerçekten tebrik ederiz! Paranın kimde olduğunu gözünden anladın desek yeridir! Dünyanın en zengin 4. kişisi olan Amancio Ortega Gaona, Zara, Pull and Bear, Bershka, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho gibi dünyaca ünlü hazır giyim ve moda markalarının şirketi Inditex‘in sahibi ve serveti tamı tamına; 71,3 milyar dolar. Tekrar tebrik ediyoruz!

Bulamadın!

Maalesef olmadı! 77 yaşındaki Carlos Slim Helu, 54,5 milyar dolarlık servetiyle Meksika'nın en zengin insanı. Helu bu servetiyle 2017 Forbes Listesinde 6. sırada. Bir daha dene bakalım, bu sefer bulacaksın sana güveniyoruz!

Maalesef bulamadın!

Bulamadın! 81 yaşındaki Charles Koch, 48,3 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin 8. kişisi. Haydi bir daha dene, bu sefer bulacaksın!

Maalesef!

Ne yazık ki bulamadın! Jim Walton 34 milyar dolarlık servetiyle, Forbes Listesinin 16. sırasında. Sıkma canını bir daha dene bakalım!

Bilemedin!

Maalesef olmadı! Google'ın kurucularından olan 43 yaşındaki Larry Page, 40,7 milyar dolar servetiyle 2017 yılının en zengin 12. kişisi. Haydi bir daha dene bakalım bulabilecek misin?

Maalesef bulamadın!

Ne yazık ki bilemedin! Çin’in en zengin adamı olan Wang Jianlin, 31,3 milyar dolarlık servetiyle 2017 Forbes Listesinde 18. sırada. Üzme kendini, bir daha dene haydi!

Ne yazık ki bulamadın!

Maalesef bilemedin! Dünyanın en zengin kadını olan Liliane Bettencourt, Loreal markasının sahibiydi. 39, 5 milyar dolarlık servetiyle 2017 yılında Forbes Listesinin 14. sırasında yer alıyordu. Bir daha dene bakalım bu sefer bulabilecek misin?

Maalesef olmadı!

Ne yazık ki bilemedin! Dünyanın en zengin politikacısı olan Michael Bloomberg, 47,5 milyar dolarlık bir servetin sahibi. Bir daha denersen bulacaksın, sana güveniyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

2.de buldum

erdem-avci2

en suratsız olan hep en zengin oluyor. :D

alp_er

maalesef bulamadın. demek ki ben kimde imanın olduğunu bulmayı denemeliyim.

hkn-sylmz

Tek seferde

so-far-so-good

Amancio Ortega yı koyup da hangisi en zengin diye sormak, apaçi arabalarının arasına lamboyu koyup hangisi en hızlı diye sormak gibi.

hakan-can-turan

her sabah amancio ortegayla portakal suyu içiyorsunuz herhalde

so-far-so-good

ahahaha çok komik, çok güldüm. bir insanı tanımak için onunla portakal suyu mu içmek gerekiyor. gereksiz ve yersiz bir yorum...

Görüş Bildir