Görüş Bildir

Çin Haberleri

Çin ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Çin ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

IMF Tahminlerine Göre Türkiye'de ve Dünyada "Enflasyon Kolay Düşmeyecek!"
Küresel ekonomide beklentiler büyük ölçüde enflasyonun gidişatına bağlı hassas bir denge üzerinde duruyor. Enflasyon geriliyor gibi görünse de jeopolitik çatışmalar ve Kızıldeniz'deki arz kesintilerinden kaynaklanan ikinci dalga fiyat yükseliş baskısı riski sürüyor. Buna ek olarak, beklenenden daha güçlü bir işgücü piyasası tüketici talebini artırarak fiyatların yükselmesine de neden olabilir. Türkiye'nin de yer aldığı IMF'in enflasyon tahminlerinde beklentiler yurt içinden yüksek kalıyor.
Artemis Halı Halka Arzı Ne Zaman? Artemis Halı (ARTMS) Halka Arz Fiyatı Ne Kadar, Kaç Lot Dağıtacak?
Geçtiğimiz hafta, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Artemis Halı A.Ş.'nin halka arzını onayladı. 2012 yılında kurulan Artemis Halı'nın halka arz süreci, pek çok yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor. Yatırımcılar, Artemis Halı'nın halka arz bilgilerini, katılım endeksine uygunluğunu ve halka arzın ne zaman gerçekleşeceğini araştırıyor. Peki, Artemis Halı halka arzı ne zaman? ARTMS.HE halka arzı kaç lot verir?İşte Artemis Halı'nın halka arzı hakkında bilinmesi gerekenler...