Görüş Bildir

O Futbolcu Servet Çetin Çıktı!

Anasayfa > Spor

Kriminal Spor programında geçen hafta milli takım forması da giymiş futbolcunun, kız arkadaşını 40 bin Euro dolandırdığı, tehdit ve hakaret ettiği iddia edilmişti. Mağdur olduğunu iddia eden SM, bu ismin Servet Çetin olduğunu açıkladı.

Radyospor'da 'Kriminal Spor' programında Almanya’daki kız arkadaşından 40 bin Euro’luk saat, telefon ve parfüm sipariş eden ve kız arkadaşını dolandırdığı ve tehdit ettiği milli futbolcunun kim olduğunu savcılığa ifade veren SM açıkladı.

Programa bağlanan SM, 'Çok üzgünüm. Bu konunun bu kadar medyada yer alacağını tahmin etmiyordum. Bu isim Servet Çetin... 20 yıl ticaret yapan iş kadınıyım. Her zaman yanında bulundum. Beni kullanmaya çalıştı. Ben de paramı isteyince her şey çok değişti. Küfürlere, hakaretlere maruz kaldım. İstanbul'da çok ciddi yatırımlar yapmayı planlıyordum. Çok üzgünüm gerçekten. Türkiye'den çok soğudum. İnsanlara olan güvenimi kaybettim. Türk yargısına güveniyorum ve o kişiyi Allah'a havale ediyorum. Servet Çetin parayı ödemeyeceğini, çok ünlü biri olduğunu, onunla başa çıkamayacağımı söyledi. Ben de yargıya başvuracağım dedim' şeklinde konuştu.

Akşam Gazetesi İstihbarat Müdürü Özkan Tamirak ise 'Hanımefendi suç duyurusunu savcılığa verdiği dilekçesinde belirtmişti. Kendisi Almanya'da yaşayan iş kadını. Hali, vakti yerinde. Mağdur olduğunu söylüyor. Biz de kendini mağdur etmemek için ismini söylemeyeceğiz. Hukuki süreç başlatılmıştır. Soruşturma başlamıştır' açıklamasını yaptı.

SM'nin savcılığa verdiği dilekçedeki bölüm şöyle

“Ben daha önceki cep telefonları ve kol saatlerinin bedelini Servet’ten talep ettim. Bu ürünlerin toplam değeri 40 bin Euro’dur. Servet “bankada param var. Ayrıca sözleşmeli Euro, Dolar bandında param da var. Dolar 2.30’a geçince, çekip ödeyeceğim’ dedi. Fakat bu güne kadar tahattüt ettiği ödemeyi yapmadı. Kuzenim M.A. ile bir kaç sefer telefonla görüştü. Ona ‘ben ödemeyi S’ye yapacağım. Ben milli futbolcuyum. Bana kimse bir şey yapamaz, bana dokunmaya kimse cesaret edemez” gibi tehdit içeren sözler söylemiş. 2015 Ocak ayından itibaren ben Servet’ten sattığım ürünlerin parasını defalarca istemeye başladım. Telefonla aradım, mesaj gönderdim. Servet önce ‘faturaları gönder’ dedi. Faturaları gönderdim. Yine göndermedi. Benim telefonalarımı engelledi. Hakaret ve tehdit içeren mesajlar gönderdi. Yine “elimde görüntülerin var. Resmilerini savcıya vereceğim. Herkes görsün ne b.k olduğunu bir daha da benim yanımdan geçemezsin. Seni öldürteceğim. Ağzını burnunu kıracağım. Seni tanınmaz hale getireceğim. Resimlerini her tarafa yayacağım. Senin peşine adamlarını takıp öldürteceğim. Eski eşini arayıp görüntülerini ve resimlerini vereceğim’ gibi ifadeler kullanmıştır. En son 18/01/2015 tarihinde şüpheli Servet Çetin bana tehdit ve hakaret içeren mesajlar göndermiştir. Bu itibarla şüpheli Servet Çetin’den şikayetçiyim”

İddiaya göre Servet Çetin, kız arkadaşından pahalı saatler, telefonlar ve parfüm istiyor. Hatta bir seferde 100 şişe parfüm siparişi verdiği bile söyleniyor. Yine iddiaya göre telefon mesajlarında “sen bu ürünleri al ben parasını geçeceğim” ifadesi de var. Aldığı ürünleri faturalandıran oyuncunun Almanya’da bulunan kız arkadaşı, günü gelince 40 bin Euro’yu istedi. Servet Çetin ise bunlar “hediye olarak gelmedi mi” diyerek parayı ödemedi.

Bu olay üzerine mağdur olduğunu ifade eden oyuncunun eski kız arkadaşı telefon mesajları ve aldığı ürünlerin faturalarıyla oyuncu hakkında suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

Servet Çetin ile eski kız arkadaşı arasında yaşanan olay bununla sınırlı değil. Futbolcu ve eski kız arkadaşı Nişantaşı’nda 4 milyon dolar karşılığı ortak bir iş yeri almaya karar veriyorlar.

İkili iş yeri için karşı tarafla ön protokol yapıyor. Ve 250 bin Dolar karşılıklı “vazgeçme” tazminat maddesi konuluyor. Sözleşmeyiyse kız arkadaşı imzalıyor. Kız arkadaşının iddiasına göre, eski sevgilisi olan Servet, iş yeri için vereceği 2 milyon doları ödemekten vazgeçti bu yüzden ay sonuna kadar ödenmesi gereken 250 bin dolar tazminat üzerine kaldı.

Radyospor

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/mili-futbo...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?