Görüş Bildir
Haberler
Nazlı Ilıcak'la Zekeriya Öz'den Karşılıklı İltifatlar

Nazlı Ilıcak'la Zekeriya Öz'den Karşılıklı İltifatlar

Yüksel Venedik
01.01.2014 - 16:16 Son Güncelleme: 01.01.2014 - 16:17
İçeriğin Devamı Aşağıda

Nazlı Ilıcak'la Zekeriya Öz'den Karşılıklı İltifatlar

Nazlı Ilıcak ile Zekeriya Öz arasında Twitter'da ilginç bir diyalog yaşandı. Hükümet kanadının hedefi olan iki isim birbirine iltifatta bulundu

AKP-Cemaat gerginliğinde hükümeti eleştiren yazıları nedeniyle Sabah gazetesindeki işine son verilen Nazlı Ilıcak , birinci yolsuzluk soruşturmasında dosyaya nezaret eden Başsavcı Vekili Zekeriya Öz ’e Twitter’dan “Türkiye'nin dürüst, kararlı, cesur savcılara ihtiyacı var. Yolu siz açtınız. Yolsuzluğun Türkiye'nin kaderi olmadığını gösterdiniz” dedi. Ilıcak’ın jestine karşılık veren Zekeriya Öz de, “Siz de doğrunun yanında olduğunuzu her şeye rağmen her dönemde gösterdiniz tebrik ederim” cevabını vedi.

Birinci yolsuzluk soruşturmasında dosyaya nezaret eden İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz ile hükümeti eleştiren yazıları nedeniyle Sabah gazetesindeki işine son verilen gazeteci Nazlı Ilıcak arasında Twitter'da şaşırtan bir diyalog yaşandı.

Ilıcak, AKP’ye yönelik yolsuzluk soruşturmasının koordinatörü Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz’e Twitter’dan şöyle yazdı:

“Türkiye'nin dürüst, kararlı, cesur savcılara ihtiyacı var. Yolu siz açtınız. Yolsuzluğun Türkiye'nin kaderi olmadığını gösterdiniz.”

Savcı Zekeriya Öz ise yine Twitter’dan Nazlı Ilıcak’a şöyle yanıt verdi:

“Siz de doğrunun yanında olduğunuzu her şeye rağmen her dönemde gösterdiniz tebrik ederim.”

T24

Kaynak: http://t24.com.tr/haber/nazli-ilicakl...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0