Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınların Orgazma Ulaştıkları Anda Çekilen Fotoğraflar ve Orgazm Hakkında Birbirinden İlginç Bilgiler!

-

Sıradan fotoğrafçılara ve çektikleri fotoğraflara yeteri kadar aşina olduğumuz yadsınamaz bir gerçek, ne dersiniz?

Bizlerle aynı düşünceye sahip olan fotoğrafçı Albert Pocej, sıradanlığın çok ötesine geçmeyi amaçlamış ve çektiği fotoğraflarla bunu fazlasıyla da başarmış sanki...

Biz de bu fotoğraflar üzerinden kadınların yaşadığı orgazm ile alakalı pek de bilinmeyen bilgileri vermeyi uygun bulduk.

Buyurun içeriğimize...

1. Laura.

Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız, o kadar kan akışınız hızlanır ve bu da sizi daha hassas yapar. Bir kadının tam anlamıyla tahrik olması için ortalama 10-20 dk ön sevişme gereklidir.

2. Monika.

Sex Uzmanı Dr. Leanna Wolfte "Birçok kadın, olayı sadece vajinal seks ile tek başına bitirmeyi zor buluyor. Çünkü bu aşırı hassas klitorisi uyandırmada pek de yeterli değil." diyor. 

Ona göre bu sorunun çözümü ise basit: Oral seks.

3. Agne.

Ortalama bir orgazm 20 saniye sürüyor ve bu süre boyunca yaklaşık her bir 0.08 saniyede ritmik kasılmalar yaşarsınız ve bu kasılmaları boş zamanlarınızda Kegel egzersizlerini yaparak güçlendirebilirsiniz.

4. Breta.

Garip ama gerçek: Çocuk doğurmak aniden bir orgazm başlatabilir. Ama bu durum, olayı sadece garip bir doğum odasına doğru götürmekten ziyade bir şeye yaramayabilir :D

5. Laura.

Diğer bir garip orgazm haberi de, orgazmı zihinsel olarak başlatmanın mümkün olduğu. Seks Terapisti Gine Ogden "Bu bir nefes alıp verme, fantezi; kendi kendinize odaklanmanız için izin vermenizin bir kombinasyonudur." diyor.

6. Muza.

Görünüşe göre; seks sırasında sesinizi kontrol etmek muhteşem bir orgazm için anahtar olabilir. Tantrik sekste, tiz sesler yapmak sekssel enerjiyi göğsünüze, boğazınıza ve kafanıza getirirken; pez sesler çıkarmak onları aşağıya, yani cinsel organa getirir. 

Bütün vücut orgazmı için sesinizi yükseltin...

7. Egle.

Araştırmalar, kadınların %60'ının yatakta Oscarlık bir performans sergilediğini gösteriyor.  Kısacası orgazm konusunda rol yapıyorlar.

Garip olan ise erkeklerin %59'unun, bu yalanın farkında olması...

8. Loreta.

Bir araştırmaya göre, partneri ile duygusal bir ilişkisi olan kadınlar, öylesine seks yapan kadınlara göre seks sırasında daha yüksek oranda orgazm olmaya meyilliler.

9. Renata.

Araştırmaya göre, aşırı stresli olan kadınlar, daha az stresli olan kadınlardan nazaran, fiziksel olarak daha az uyarılma seviyesine sahipler.

10. Sandra.

Yaklaşık olarak kadınların % 10-15 i anorgazmik; yani fiziksel olarak orgazm olamıyorlar.

11. Neringa.

Doggie-Style kadınlar için de en iyi orgazm pozisyonlarından birisidir. Nedeni ise basit. Bu pozisyon, G noktasını (vajinal duvarların içindeki aşırı hassas bir nokta) uyarır; ve elbette klitorisi.

12. Giedre.

Amerikan Tıp Dergisindeki bir araştırmaya göre, 80 ila 99 yaş arasındaki kadınlar ilişki esnasında, kendilerinden daha genç kadınlardan daha fazla tatmin oldular.

13. Simona.

Orgazm sonrasında neden çenenizin düştüğünü hiç merak ettiniz mi? Nedeni, orgazm sonrası beyninizin salgıladığı -mutluluk hormonu- oksitosin hormonu.

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
srcngncl

12. madde nasıl yani yaa..

buzdanadam

Adamlar eşşek oper gider koyunde ama bunları okur buraya ayet yazar gunah der ..

buzdanadam

Her Nü fotoğraf ve açık giyimli insandan tahrik olmanız yüzünden bu konular hep ardı s konular arasında kalacak evet her yerde konusulsun acıklansın demiyoruz ama gerçeklik payları da yok sayılamaz . Toplumun yüzde doksan!ının düşünme özürlüğünden yoksun olduğunu düşünürsek dediklerimi unutun gitsin eee survivor basladı mı? koyuncuklar

nohuman

O değil de fotoğraflar çok başarılı be ...

fiyakar

Hepsi Litvan isimleri,severiz litvanları

Görüş Bildir