Görüş Bildir
Haberler
İstanbul Julio Iglesias Konserini Bekliyor

İstanbul Julio Iglesias Konserini Bekliyor

'La Paloma' ve 'Je n'ai pas changé' gibi hitlerle tanınan İspanyol şarkıcı, 14 Mart'ta Ülker Sports Arena'da sahne alacak

Yüz milyonlarca albüm satan ve dünyanın en önemli yıldızlarından biri olarak gösterilen Julio Iglesias, yeni bir konser vermek için İstanbul Ülker Sports Arena'ya geliyor. Konser, 14 Mart'ta gerçekleşecek.

Julio Iglesias, dünya çapında başarıya ulaşan turlarını yine dünya çapında son turnesi ile taçlandırıyor. Brezilya'da başlayan turnenin dördüncü ayağı İstanbul'da gerçekleşecek. 'Gwendolyne', 'La Paloma', 'Je n'ai pas changé' gibi sayısız hit'e imza atan efsanevi sanatçı, eğlenceli ve romantik şarkıları ile sahnede olacak.

Uluslararası birçok müzik listesinde uzun sure 1 numaradan inmeyen, hitleriyle sayısız festivalde performans sergileyen sanatçı, bugüne kadar 80'den fazla albüme imza attı. İlham veren ve dolu dolu hayat hikayesi sayesinde sadece müziği ile değil, anıları ve yaşanmışlıkları ile de hayranlarına yeni hayranlar ekliyor. Trajik trafik kazasını ve felci kendine sürekli yeni şeyler katarak alt eden Julio Iglesias, başarılı müzik kariyeri boyunca 2600'den fazla platin ve altın plak sahibi oldu. Müzik tarihinde başka hiçbir şarkıcı bu başarıyı elde edemedi. Sanatçının layık görüldüğü en onurlu ödüllerden birisi Amerikan Besteciler, Yazarlar ve Yayıncılar Derneği'nin Pied Piper Ödülü'dür. ASCAP Pied Piper Ödülü'nü alan diğer ünlüler arasında Frank Sinatra, Ella Fitzgerald ve Barbara Streisand gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: http://www.milliyetsanat.com/haberler...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0