Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Instagram'ın Zengin Çocuklarından Clarisse Lafleur'ün Lüks Hayatını Gözler Önüne Seren 14 Fotoğraf

 > 
3.2bPAYLAŞIM

Instagram'ın zengin çocuklarından Clarisse Lafleur henüz 18 yaşında. Bir Maserati kullanıyor, tatillerini bir yatta geçiriyor ve dünyayı geziyor... Tabii ki hepsi babasının sayesinde.

İşte Clarisse'in lüks yaşam tarzını gözler önüne seren 14 fotoğraf:

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

1. Clarisse Lafleur, giysi ve aksesuarlara çoğu insanın bir yılda harcadığından daha fazla para harcadığını söylerken utanıyor.

En sevdiği tasarımcılar ise Christian Louboutin, Karl Lagerfeld ve Valentino Garavani.

2. 18 yaşındaki Clarisse, first-class'ta veya özel bir jetle seyahat ediyor ve tatillerini bir yatta geçiriyor.

Ona bu yaşam tarzını sağlayan ise 'oldukça cömert olan babası'; ancak Clarisse, bir an önce iş hayatına atılıp kendi parasına kazanmaya başlamak istediğini söylüyor.

3. 18 yaşındaki Clarisse Lafleur'e, Rich Kids of Instagram (Instagram'ın Zengin Çocukları) sayfasında da yer verilmiş.

Bu sayfa çoğu insanın sadece hayalinde görebileceği bir yaşam tarzını gözler önüne seriyor: özel jetler, gösterişli spor arabalar...

4. Yeni Kaledonyalı olan Clarisse, Gold Coast'taki Bond Üniversitesi'nde İşletme okuyor. 2018 yılında mezun olduğunda ise babasıyla birlikte çalışmak niyetinde.

"Kariyer hedefim, babam emekli olana kadar onunla çalışmak ve daha sonra da işleri devralmak" diyor. "Ancak ben işi genişletmek niyetindeyim. Modayla ilgileniyorum, yeni trendleri ve ürün tanıtımlarını seviyorum. Moda işiyle ilgili daha çok şey öğrenmek isterim: Mesela o parıltılı dünyanın arkasındaki rakamları ve şirketlerin nasıl işlediğini."

5. "İnsanların, 600 dolarlık şampanya ile jakuzileri dolduran gençlerin fotoğraflarına denk geldiklerinde genelleme yapmalarını ve yaşam tarzımız hakkında olumsuz düşüncelere kapılmalarını anlıyorum

"Varlıklı olmak paranızı her yere saçıp, pahalı giysiler giymek ve bir sürü mücevheri aynı anda takmak anlamına gelmiyor. Böyle yaptığınızda bir Noel ağacı gibi görünüyorsunuz."

6. "Eğer kültürlü değilseniz, dalga konusu olursunuz."

"Bütün paranızı giyime harcıyor ve iyi ve kötü şarap arasındaki farkı bilmiyorsanız ne kadar aptal görüneceğinizi bir düşünün." diyor Clarisse. "Aynı şey şampanyayı nasıl içmeniz gerektiğini bilmiyorsanız da geçerli. Havalı ve Avrupalı görünmek isteyen kızların şampanyayı meyve dolu kırmızı şarap bardaklarından içtiğini gördüm."

7. Clarisse'in dedesi Jacques Lafleur, 15 yıl boyunca Yeni Kaledonya'nın devlet başkanıymış.

Babası, Yeni Kaledonya ve Fransa'da ithalat ve ihracat şirketleri olan başarılı bir iş adamı. Ayrıca Yeni Kaledonya'da kağıt ve plastik fabrikaları, otelleri, restoranları ve bir de gazeteleri var.

8. Clarisse, okula gitmediği, alışveriş ya da spor yapmadığı zamanlarda dünyayı geziyor. 2015 yılında, Fransa'ya, Monako'ya, Dubai'ye, Fiji'ye ve Isle of Pines'a gitmiş.

"Bir banka hesabım ve oldukça cömert bir babam var. Çocukları için en iyisini istiyor ve 'Daha fazlasına ihtiyacınız olursa bana haber verin.' diyor."

9. Yaşam tarzını sosyal medyada gözler önüne seren Clarisse'in Instagram'da 15.000 takipçisi var.

10. "Genç sarışın bir kız olduğum için kolay hedef olarak görülüyorum; insanlar beni aptal ve şımarık olmakla suçluyor."

11. "Geçen hafta Twitter'da bir adam, kanser olmamı dilediğini söyledi."

"Sokakta yürürken güzel bir el çantası olan bir kıza, iyi bir moda zevki olduğu için saldırır mıydınız? Ya da park halindeki bir Lamborghini'ye zarar verir miydiniz?"

12. Clarisse, bir kızın kendisini bencil olmakla suçladığını ve bu kadar çok alışveriş yapmak yerine hayır işleriyle uğraşması gerektiğini öne sürdüğünü söylüyor.

"İnternette kendimi savunma gereği hissetmiyorum; ben kim olduğumu biliyorum." diyor. "Eğer o kız beni tanısaydı, ailemin bir hayır kurumu olduğunu bilirdi. Üniversite harçlarını ödeyemeyen öğrenciler ve ailelerine yardım eden bir hayır kurumumuz var."

13. "Bazı insanlar Instagram'ı bir günlük gibi kullanıyor ve güzel şeyleri onları takdir edecek insanlarla paylaşıyorlar."

"Havalı şeyler yaptığımızı biliyoruz ve bazı insanlar da bunu görmek istiyor."

14. "İnsanlar mail atıp bana teşekkür ediyorlar; Instagram hesabımın onları daha çok çalışıp benzer bir yaşam tarzını elde etmek için motive ettiğini söylüyorlar."

"Bazı insanların takipçilerini etkilemeye ve şok etmeye çalıştıkları doğru. Yine de, başkalarının paylaştıklarını yargılamak bize mi düşer? Sonuçta herkesin kendi hayatı." diyor Clarisse. "Eğer benim veya arkadaşlarımın gönderileri sizi incitiyor, kıskanmanıza veya kötü hissetmenize sebep oluyorsa, beni ve Rick Kids of Instagram'ı takip etmeyi bırakın."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sadeyeswaitingforyou

kızın resimlerinden ve harcamalarından sözlerinin ne kadar yerinde olduğunu , kızın çok utandığını ve hiç şımarık olmadığını görebiliyoruz (!)

bilemedim-ki

Baba parası yiyen, fakirleri aşağılayan bir sürtükten fazlası değilsin. "İnsanlar mail atıp bana teşekkür ediyorlar; Instagram hesabımın onları daha çok çalışıp benzer bir yaşam tarzını elde etmek için motive ettiğini söylüyorlar." Lafa bak lafa. Sen çalışarak mı elde ettin o serveti? Çalışanlarınız ne alemde? Size bu lüksü sağlayanlar onlarken sizin yaşadığınız hayatın milyonda birini yaşayabiliyorlar mı? Şu anda senin o şerefsiz baban götünü şampanyayla yıkarken milyonlarca insan açlıktan ölüyor. Ha bu arada, umarım sen ve baban gibi işçiye zulmeden kapitalist köpekler kanser olur da acı çeke çeke geberir! katılıyorum #11 amin 3 felak 1 fatiha

bilemedim-ki

#1 Söylemesin o zaman #5 nah #6 Kültürlü olmak bu değildir #9 takibini skim #10 doğru söylüyorlar #11 amin #12 keşke # 14 yalan !!!

gamze-eker

Bu kadar para çalışılarak kazanılmaz bence.

burak-erdinc1

şımarık zengin kancık...

Görüş Bildir