Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanlar Sende Neyi Çekici Buluyor?

 > 
58bPAYLAŞIM

Senin olayın ne?

Öncelikle şu soru: İnsanlar senin vücudunda en çok nereni beğenir?

Bir satranç taşı olsaydın, hangisi olurdun?

Birisinin aklını çelmek için, ona hangi iltifatta bulunursun?

Yeni biriyle tanıştın diyelim. Onda gördüğün hangi özellik, bir anda soğumana neden olur?

Eğer çok suskunsa
Sigara içiyorsa
Yalanını yakalarsam
Fazla kontrol manyağıysa
Sinirli birisiyse
Soğumam; yine de bir şans veririm

Ömrünün sonuna kadar tek bir içkiyle idare edeceksin deseler, sen hangisini seçerdin?

Yeşilçam'dan bir aktör/aktris seç!

Türkan Şoray
Filiz Akın
Sadri Alışık
Tarık Akan
Gülşen Bubikoğlu
Kadir İnanır

Son olarak ruh eşinde ne arıyorsun?

Karizmatik Tavırlarını!

Senin kendine ait bir kütleçekimin var, senin manyetik alanından kaçış çok zor yani. Tavırların, jest/mimiklerin, konuşman hep kendine has. Gülüşünse çok tehlikeli, tam bir kapan; senin gülüşüne takılan bir daha çıkamaz oradan. Yüksek bir empati gücün var ayrıca, insanların neyden hoşlanıp neyden hoşlanmadığını saniyeler içinde anlayabilirsin. Son olarak çok güzel/yakışıklı olduğunu söylemek zor; fakat sende öyle acayip bir şey var ki, adeta bulaşıcı bir hastalık, aşın da yok!

Şımarık Hallerini!

Sen seksiliğin vücut bulmuş halisin. O şımarık, sarkastik ve kimseyi takmaz hallerinle insanlara kafayı yedirtiyor, onları baştan çıkarmayı iyi biliyorsun: Göz kırptığın zaman kalpler tereyağ, öpücük attığın zamansa beden dondurma misali erir. Bir ortamda sen varsan, hatta yoksan bile, gündem maddesi bellidir: SEN. Haliyle seni kıskanıp, arkandan iş çeviren de çok, ama onları takan da yok. Senin kendine güvenin karşısında, onların durumu: Sivrisinek saz :)

Espri Kabiliyetini!

Komiksin, zekisin ve her şeyden önce esprilerin orijinal. Hazırcevapsın ve bu yüzden insanlar seni karşısında görünce hep R yapıyor; soktuğun laflar, evlat acısına eş! Sen çekiciliğin başkanına sahipsin bir kere: Espri kabiliyetini çekici bulmayan insan çok yok, bulmayanlarsa zaten çöp. Bu yüzden etkileyemeyeceğin insan: 404 Not Found! En azından biz bulamadık!

Beynini/Zekanı!

Sen koskoca bir beyinden ibaretsin. Zaten hayatın boyunca hep orayı geliştirmeye çalıştın; okudun, dinledin, araştırdın, düşündün, yorumladın. İşleyen demir pas tutmaz hesabı, beynin de büyüdükçe büyüdü. Bu kadar büyük beyninse başlı başına bir cazibe merkezi olmasından daha doğal bir şey yok. Senin her şeyden önce muhabbetin güzel, insanlar seninle oturup iki lafın belini rahatlıkla kırabilir. Çünkü konuşacak, anlatacak bir şeylerin mutlaka olur. Kısaca zekiler her zaman seksi olmuşlardır, hatta seksi olmak için yaratılmışlardır.

Garipliğini!

Evet, sen garip bir insansın. Oldum olası böyleydin ve böyle olduğun için hiç pişman değilsin. Seni sen yapan şey bu sıradışılık. İşte tam olarak bu yüzden insanları mıknatıs misali kendine çekiyorsun. Onlar için sen; keşfedilmemiş gizemli bir ada ya da cevabı çok muallak bir bulmaca gibisin. Aksi gibi kullanım kılavuzun da yanında değil. Seni anlamaya çalışırken beyinleri yananlar da oldu. Neyse, onların kafanın içindekileri anlayabilmek gibi mülteci istekleri oluyor ara sıra, çok şey yapma :)

Asi Tavırlarını!

Senin olayın kuralları iplememek. Sen hep kendi yolunda gidenlerdensin. Özgürsün, sadece önüne bakarsın, başına buyruksun ve malesef en tehlikeli tip sensin. İnsanların hayatına senin gibi birisi sadece 1 kere girebilir. Çıkmadığın sürece sıkıntı yok; ancak darlanmaya gelemediğinden, çıktığın zaman onlar için ya yolun sonudur ya da şarampoldür: Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir, sürekli seni düşünür, başkalarıyla karşılaştır. Geçtiğin yollar toz duman yani, ey İsYanKar Cocuq :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
somethingcool

Beynini/Zekani dedi:D Ulan gormeden fiziksel olarak bi numara olmadigini anladi. Helal olsun!!!

kokos

Beynini/Zekanı! Sen koskoca bir beyinden ibaretsin. Zaten hayatın boyunca hep orayı geliştirmeye çalıştın; okudun, dinledin, araştırdın, düşündün, yorumladın. İşleyen demir pas tutmaz hesabı, beynin de büyüdükçe büyüdü. Bu kadar büyük beyninse başlı başına bir cazibe merkezi olmasından daha doğal bir şey yok. Senin her şeyden önce muhabbetin güzel, insanlar seninle oturup iki lafın belini rahatlıkla kırabilir. Çünkü konuşacak, anlatacak bir şeylerin mutlaka olur. Kısaca zekiler her zaman seksi olmuşlardır, hatta seksi olmak için yaratılmışlardır.

nilufer-aydin

Şımarık Hallerini! Sen seksiliğin vücut bulmuş halisin. O şımarık, sarkastik ve kimseyi takmaz hallerinle insanlara kafayı yedirtiyor, onları baştan çıkarmayı iyi biliyorsun: Göz kırptığın zaman kalpler tereyağ, öpücük attığın zamansa beden dondurma misali erir. Bir ortamda sen varsan, hatta yoksan bile, gündem maddesi bellidir: SEN. Haliyle seni kıskanıp, arkandan iş çeviren de çok, ama onları takan da yok. Senin kendine güvenin karşısında, onların durumu: Sivrisinek saz :)

Gizli Kullanıcı

Asi Tavırlarını! :)

dilara.koc

Sen seksiliğin vücut bulmuş halisin. O şımarık, sarkastik ve kimseyi takmaz hallerinle insanlara kafayı yedirtiyor, onları baştan çıkarmayı iyi biliyorsun: Göz kırptığın zaman kalpler tereyağ, öpücük attığın zamansa beden dondurma misali erir. Bir ortamda sen varsan, hatta yoksan bile, gündem maddesi bellidir: SEN. Haliyle seni kıskanıp, arkandan iş çeviren de çok, ama onları takan da yok. Senin kendine güvenin karşısında, onların durumu: Sivrisinek saz :)

Görüş Bildir