Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Çizgi Film Karakteri Hangi Partiye Oy Verirdi?

-
Abone ol

Çocukken severek izlediğimiz çizgi film karakterleri oy kullanabilselerdi, Pazar günü hangi partiye oy verirlerdi? Hep birlikte bakalım.

1. Speedy Gonzales: AKP

Her işini çok hızlı halleden ve çok hızlı koştuğu için yolların düzgünlüğüne büyük önem veren Speedy Gonzales, oyunu AKP'ye verirdi.

2. Marvin The Martian: MHP

Bayrağını tüm dünyaya dikmek için durmadan, yılmadan mücadele eden bir dava adamı. Marvin The Martian, MHP ile yürürdü.

3. Casper: CHP

Herkesle dost olmaya çalışan ancak insanların önyargıları nedeniyle görür görmez korkup kaçtığı Casper, bu konuda CHP'yi kendine yakın hissederdi.

4. Şirin Baba: KP

Komünal yaşamın hüküm sürdüğü Şirin Köy'ün lideri Şirin Baba, oyunu Komünist Parti'ye atardı.

5. Powerpuff Girls: HDP

Bizler erkek egemen dünyanın problemlerine karşı kadın dayanışmasını büyüten Powerpuff Girls, bizler meclise...

6. Splinter Usta: AKP

Talebelerini sadece dövüş sanatları konusunda değil, ilmi konularda da sürekli eğiten Splinter Usta, her ne kadar Milli Görüş kökenli olsa da şehirdeki istikrarın bozulmasından kaygılanıp oyunu AKP'ye verirdi.

7. Polyanna: BTP

BTP lideri Haydar Baş'ın 'Aylık 5000 TL asgari ücret' ve benzeri vaatleri, Polyanna'yı oldukça heyecanlandırır ve ikna olmasını sağlardı...

8. Misty: CHP

Her şeyiyle sekülerizm ikonu olabilecek bir tarza sahip olan  ve İstanbul'a taşınsa Kadıköy ya da Beşiktaş'ta ikamet edecek olan Misty, gözünü bile kırpmadan CHP'ye basardı mührü.

9. Richie Rich: LDP

Serbest piyasa ekonomisinin yadigarı devasal bir servetin tadını çıkaran ve sapına kadar burjuva olan Richi Rich, mührü LDP'ye basar geçerdi.

10. Asteriks: MHP

Vatanını Roma lejyonlarına karşı savunurken köyün hocasının ilmi bilgilerinden de faydalanan, bıyıklarıyla yılların ülkücüsü izlenimi veren Asteriks, MHP'den şaşmazdı.

11. Tazmanya Canavarı: Anarşizm

Mülkiyet kavramını hiçe sayan, öfkelendiği zaman ortalığı birbirine katmaktan hiç çekinmeyen Tazmanya Canavarı, anarşist olduğu için oy kullanmazdı...

12. Pepe: HDP

Dedesinin Alevi dedelerine olan benzerliğiyle sık sık basında yer alan ve 'yemek buldun ye, halay buldun çek' düsturuyla yaşayan Pepe, HDP'li olurdu.

13. Gargamel: Tarafsız....

Şirinlere karşı takındığı tamamen tarafsız tavrıyla herkesin takdirini topladı. Yeni yaptırdığı gösterişli şatosunda, bulduğu her şeyi 'şirinlerin yararı için' altına dönüştürmeye çalışıyor... Kendi yerine geçirdiği kedisi Azman, şirinlerle barışı yeniden inşa etmeye çalışıyor. Bu yüzden Gargamel, tarafsızlığının zedelenmemesi için oy kullanmazdı...

14. Red Kit: Müşahit

Red Kit'in hangi partiye oy vereceğini kestirmek güç. Ancak kesin olan bir şey var ki; Daltonlar'ın olası düzenbazlıklarına karşı müşahit olarak sandığının başında dururdu...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anne-terligi

Çizgi film karakterlerinden soğuttunuz yeminle. Hele Speedy Gonzales'e pis dalasım var artık. Yaşasın Tam Bağımsız Tom....

malumatfurus

"Bizler erkek egemen dünyanın problemlerine karşı kadın dayanışmasını büyüten Powerpuff Girls, bizler meclise..." askdjaskja

himinini

ne kadar komiksin

malumatfurus

güldürmek için herhangi bir girişimde bulunmadım buna güldüysen mizah seviyen vasatın altındaymış lol

himinini

yok, senin kadar alçalamam.

malumatfurus

aferin :dd

bla.

YOK ARTIK NEYİN TARTIŞMASINI YAPIYOZ.MİLLETÇE SAPITTIK İYİCE.YARABBİ AKIL FİKİR VER....

seytantuylu

Gargamelden büyük AKP'li mi olur?

z.nation

fareler akp li :D qWE:qw

Görüş Bildir