Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Çizgi Film Çocuk Karakteri Senin Ruh İkizin?

2.1bPAYLAŞIM

Bu testimizde çizgi filmlerde yer alan efsane çocuk karakterlerden hangisi olduğunu saptayacağız. Şimdi arkana yaslan ve testin keyfini çıkar!

1. İlk sorumuz. Favori hayvanın hangisi?

2. Şimdi de bir sosyal medya mecrası seçmeni istiyoruz!

3. Favori giyim tarzından bahsetmeni istesek?

Rahat giyinirim, çok umursamam.
Aynı tarz giyinirim, hatta sevdiğim şeyleri sık giyerim.
Dikkat ederim. Özel günlerde gözler üzerimde olur.

4. Aralarından en sevdiğin renk hangisi peki?

5. Bir kuruyemiş seç!

6. İnsanların başına açtığı problemler karşısındaki genel tutumun nedir peki?

O insanı tespit eder, gerekeni yaparım.
Kendi hatamı kendim düzeltirim. Kimse silah zoruyla yaptırmıyor ya!
Arkadaşlarımla kafa kafaya verir, bir hal çaresine bakarım.

7. En sevdiğin çizgi film ebeveyni hangisi peki?

8. Son olarak da bir çiçek seç bakalım...

"Çakıl Çakmaktaş" çıktı!

Sen ailenin göz bebeği, dünya tatlısı bir insansın! Çakıl gibi her zaman pozitif, her zaman güler yüzlüsün. Ailenin bazen fazla korumacı bir yapıya geçmesi yalnızca sevgiden.

"Morty Smith" çıktı!

Mükemmel dizinin mükemmel ana karakteri! Biraz tutuk, biraz şüpheci ama her zaman maceraya açık bir yapın var. Her zaman olaylara iki taraflı bakıyor, bazen fazla kötümser gibi görünsen de aslında içindeki deliye hiçbir zaman hayır diyemiyorsun!

"Stan Marsh" çıktı!

Gerçek bir lider, yol gösterici ve yardımsever! Sen Stan Marsh gibi insanları doğru tarafa yönelten, onlardan yardımlarını esirgemeyen bir insansın. Bir halt yenecekse yine en önde olmayı biliyorsun.

"Lisa Simpson" çıktı!

Gerçek bir entelektüel. Zeki bir insan. Çalışkan bir öğrenci. Kendini daha ileriye taşımak, sınırları zorlamak senin göbek adın! Asla doymak bilmeyen bilgi açlığın her geçen gün seni daha sofistike biri insan yapıyor!

"Stewie Griffin" çıktı!

Gerçek bir deha! Stewie gibi sen de inanılmaz bir pratik zekaya, bir de bunun yanında çok garip bir mantık zincirine sahipsin. Hedeflerini gerçekleştirmek için yapmayacağın şey yok. Bazen antipatik görünsen de içini bilen biliyor.

"Tommy Pickles" çıktı!

Dünya tatlısı ve yaramaz bir çocuk olmasının dışında Tommy büyük bir lider. Sen de tommy gibi arkadaş grubunu taşıyan insansın. Senin söylediklerin, planların ve düşüncelerin herkes için büyük bir anlam ifade ediyor. Bazen başına iş açsan da her zaman işin pozitif tarafına bakmayı biliyorsun.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
furkan-erol-ozdemir

Çakıl Çakmaktaş" çıktı! "Çakıl Çakmaktaş" çıktı! Sen ailenin göz bebeği, dünya tatlısı bir insansın! Çakıl gibi her zaman pozitif, her zaman güler yüzlüsün. Ailenin bazen fazla korumacı bir yapıya geçmesi yalnızca sevgiden.

tipikteraziii

"Çakıl Çakmaktaş" çıktı! Sen ailenin göz bebeği, dünya tatlısı bir insansın! Çakıl gibi her zaman pozitif, her zaman güler yüzlüsün. Ailenin bazen fazla korumacı bir yapıya geçmesi yalnızca sevgiden.

vanilyali-yoruk-kizi

stewie griffin seni gidi limon kelle

denizsizzz

stan marsh haha aynı ben

gulizaydin

Sen ailenin göz bebeği, dünya tatlısı bir insansın! Çakıl gibi her zaman pozitif, her zaman güler yüzlüsün. Ailenin bazen fazla korumacı bir yapıya geçmesi yalnızca sevgiden.

Görüş Bildir