Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Göz Rengini Tahmin Edebilecek miyiz?

-
Abone ol

Onedio müneccim ekibi yine iftiharla sunar!

"Gözler kalbin aynasıdır" sözünden yola çıkarak senin göz rengini tahmin edeceğiz. Hadi buyur!..

Öncelikle hangi mevsimin insanı olduğunu öğrenelim!

Senin saçının doğal rengi, şunlardan hangisine daha yakın?

Favori tişörtünün rengi ne peki?

Şimdi de bir gezegen seç!

Hangi kolye daha çok dikkatini çekti?

Hangi Kemal Sunal filmi?

Tosun Paşa
Kibar Feyzo
Salako
Hababam Sınıfı
Çöpçüler Kralı
Süt Kardeşler
Hanzo
Düttürü Dünya
Gülen Adam

Son Soru: Hangi yemek?

"Kahve" çıktı!

Tahminimize göre, senin göz rengin kahverengi. Evet, dünyadaki her 100 kişiden 90'ının gözünün rengi kahve olabilir; ancak bu durum, senin de sıradan olduğın anlamına gelmez. Kahvenin bin tonu vardır ve asıl mesele tüm bu aynılık içinde farkını belli etmektir (senin gibi). Ayrıca gözleri anlamlı kılan göz rengi değil; bakışlar ve bakışlardaki gizli anlamlardır (laf aramızda sendeki gibi). Yoksa tek başına renkli gözlü olmak, renkli bir kişilik anlamına gelmez!..

"Kehribar" çıktı!

Çoğu kişi senin göz rengini kahve sansa da; aslında alakan yok! Kehribar göz rengi oldukça nadir rastlanan bir renktir ve bu göz rengine sahip olanların karakteristik özellikleri şunlardır: Öncelikle sen dışarıdan baktığında, yani ilk intibada oldukça sıradan biri gibi görünebilirsin; ancak seni yakından tanıma fırsatı bulanlar, eminiz ki, bunun tam tersini söyleyecektir. Sıkıcılık sana Tibet kadar uzak, eğlencelisin, kıpır kıpırsın; tabii ki rahat ettiğin ortamlarda. Yeni tanıştıklarınla arana bir mesafe koyuyorsun, bir şey biliyorsun ki yapıyorsun bunu...

"Mavi" çıktı!

Tahminlerimize göre, seni göz rengin mavi. Senin doğuştan çekici, kendiliğinden karizmatik bir havan, bir auran var. Gözlerin özgürlüğü temsil ediyor. Onun engin boşluğuna düşenin kurtulduğu daha görülmemiştir. Nadir bulunan bir kişiliksin, havalısın da.. Az biraz kibirli ve alaycı bir kişilik olduğunu da söylemek lazım. Evet, egon yüksek olmasına yüksek; ancak bu özelliğin sadece şov yapanlara, burnu büyüklere. Yani mütevaziye mütevazi, kibire kibir, atara atar, gidere gider, kısasa kısas: Sende böyle!..

"Yeşil" çıktı!

Tahminlerimize göre, senin göz rengin: Yeşil! Senin gözlerinde birçok anlam var ve kesinlikle ruhunu yansıtmakta. Mesela sen çok gizemli bir insansın. Sırlısın, sanki sürekli sakladığın bir şeyler varmış gibi. Eee haliyle etrafındakilerin de merakını celb ediyorsun. Sonra duygusal bir insan olduğunu da söylememiz gerek: Sende gözlerin yaşarması otomatik portakal; hassassın, çabuk kırılır, çabuk üzülürsün. Gülşen'in beli kadar incesin çünkü; aynı inceliği de başkalarından beklemense doğal!..

"Ela" çıktı!

Tahminlerimize göre, senin göz rengin ela ve senin aslında karakterinle birebir eşleşiyor. Değişken bir ruh yapın vardır ve bu asla karaktersizlik anlamına gelmez. Sen hissettiği gibi davranan birisin; kızdığında hakikaten kızıyor, sevindiğinde hakikaten seviniyorsun: Maske yok. Ayrıca seni tanımlayan çok kritik bir kelime var: Zarif! Hareketlerin, tavırların, giyimin, kuşamın, bu dünyayı algılayış biçimin zarafet üstüne kurulu. Son olarak doğaçlama yaşamayı ve oluruna bırakmayı sevdiğini ekleyelim. Ela gözlüm, biz bu ellerden gidiyoruz, grşrz :)

"Siyah" çıktı!

Tahminlerimize göre, sen göz rengin siyah! Siyah göz rengi en ama en nadir bulunan göz rengidir ve aslında bir nevi senin gibi. Göz renklerinin karakterlerin tipik bir yansıması olduğunu varsayarsak, senin de aynı göz rengin gibi nadir bulunan bir kişilik olduğunu söylemek gerek. Ki hakikaten öyle: Etrafına sorsak, eminiz senin gibi bir insan tanımadığını söyleyecektir. Evet, senin gibi birisi, insanların hayatına sadece bir kere girer. Senin farkınsa, kesinlikle bakış açından kaynaklanıyor. Kafan saat yönünün tersine çalışıyor: Yapacak bir şey yok!..

"Gri" çıktı!

Tahminlerimize göre, sen göz rengin gri. Dünyanın en özel göz rengi olan gri, bilmiyoruz söylemeye gerek var mı, çok ama çok nadir bulunur. Ve bu göz rengine sahip insanlar pek tabii ki de özel kişilerdir. Doğuştan lider ve dominantlardır. Güçlü bir karakterleri vardır yani, hiçbir ahval ve şeraitte eğilmez, bükülmez, kırılmaz... Ancak az biraz agresif olduklarını da söylemek gerek! Ancak bu, tutkudandır tutkudan, başka bi şey değil :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-umutcu

yanlış gri çıktı ama benim gözlerim yemyeşil

smurfs-girl

bu sefer bildi

neva.anac

bildiiii

gonca-gul-aslan

"Kehribar" çıktı! bildi saylır ama yeşil kehribar noktalar var

hasan-yilmaz27

"Kahve" çıktı! Tahminimize göre, senin göz rengin kahverengi. Evet, dünyadaki her 100 kişiden 90'ının gözünün rengi kahve olabilir; ancak bu durum, senin de sıradan olduğın anlamına gelmez. Kahvenin bin tonu vardır ve asıl mesele tüm bu aynılık içinde farkını belli etmektir (senin gibi). Ayrıca gözleri anlamlı kılan göz rengi değil; bakışlar ve bakışlardaki gizli anlamlardır (laf aramızda sendeki gibi). Yoksa tek başına renkli gözlü olmak, renkli bir kişilik anlamına gelmez!..

Görüş Bildir