Evlat İşte! Atsan Atılmaz Satsan Satılmaz! Çocuklarıyla Başı Belada Olan Ünlü Ebeveynler

3.7bPAYLAŞIM

Ailenize gösterip "Bakın ve halinize şükredin!" diyeceğiniz bir içerikle karşınızdayız!

1. "Zehra Bebek" olarak bildiğimiz Zehra Çilingiroğlu, annesini de babasını da bol bol çileden çıkarttı!

Hülya Avşar'ın kızı Zehra, doğmadan önce bile tanınıyordu. Ergenliğe girmesiyle beraber de annesinin sansasyonel hayatını resmen solladı. 

Ateşli, dobra, sert bir kız olan Zehra, gezi protestolarına mı katılmadı; aldatan sevgilisini bir kafede gördüğünde üzerilerine kaynar çay mı fırlatmadı... Neler neler... Zehra, Hülya Avşar'ı da, babası Kaya Çilingiroğlu'nu da daha çok delirtecek gibi duruyor!

2. Sibel Can ve Hakan Ural'ın kızı Melisa Can, "kötü çocuk" sevgisiyle babasını çok kızdırdı!

Cemiyet hayatının gıybetlerine göre, Melisa Can'ın sevgilisi bir mekanda silahlı bıçaklı kavga çıkarmaktan dolayı Silivri cezaevinde hapis yatmaktaymış. Melisa da bu belalı sevgilisini çok seviyormuş, vazgeçemiyormuş... Hakan Ural bu durumu duyunca Melisa'ya çok kızmış ve ağır cezalar vermiş.

Eee, ne diyelim... Gençken olur öyle!

3. Mehmet Ali Erbil'in dünyalar güzeli Yasmin'i de şimdiden aşkları, dostlukları ve ulu orta kavgalarıyla magazincilere malzeme veriyor.

Şimdiye kadar, bazen Zehra Çilingiroğlu ile kavga etmesiyle, bazen de dostluklarının aşk sanılmasıyla, pek çok kez gündeme geldi.Babasının kendisine sık sık söylendiği konuşuluyor. Fakat bizce Mehmet Ali kendi hayatına baksın önce! 😒

4. Emrah'ın oğlu Tayfun ile arası zaten hiçbir zaman iyi olmadı. Fakat oğlunu Instagram'dan engelleyecek kadar kötü olacaklarını da kimse tahmin etmiyordu!

Evet, Tayfun Emrah'ın uzun süre reddettiği, uzun süren mahkemeler ve DNA testleri sonucunda nüfusuna geçirdiği fakat sonrasında da pek ilgilenmediği oğlu... Emrah çocuğunun kendisinden sürekli para istediğini birkaç kez dile getirmişti. En son Tayfun'un Instagram üzerinden kendisiyle ağır dalga geçen paylaşımlarına dayanamayarak engelledi.

Tayfun hala babasına internetten laf sokmaya devam ediyor.

5. Emel Müftüoğlu Türkiye'nin en neşeli kadınlarından biri. Lakin kızı Çağrı, uzun süre depresyonla mücadele etti. Emel Müftüoğlu bu süreçte çok üzüldü.

Çağrı Müftüoğlu gençlik döneminde bir intihar girişiminde de bulundu. Emel Müftüoğlu bu süreçte kızına çok destek oldu. Neyse ki artık Çağrı mutlu bir genç kadın!

6. Asaletin ete kemiğe bürünmüş hali Hülya Koçyiğit, çocuklarıyla değil fakat torunlarının sansasyonlarıyla pek çok kez uğraşmak zorunda kaldı.

Neslişah Alkoçlar'ın olaylı evliliği çok ses getirmişti. Pek çok dedikodu ortaya çıktı, özel hayat, mahremiyet diye bir şey kalmadı!

Hülya Koçyiğit'e ters böyle şeyler!

7. Seren Serengil çocukluğu boyunca ailesinden çok çekti. Büyüdüğünde de ailesine az çektirmedi!

Annesi ve babası Öztürk Serengil'in bitmeyen dramaları, yabancı ülkelerde anası babası yüzünden hapse girmesi falan filan derken Seren Serengil ruhu çok erken yıpranan ünlülerden oldu. Büyüdüğünde de televizyon ekranlarına hızlı bir giriş yaparak sürekli skandallara bulaştı. Az çektirmedi!

8. Michael Jordan ne kadar sevilen ve efendi bir sporcu olsa da, oğlu Marcus Jordan babası gibi zeki ve ahlaklı olamadı!

Daha önce yolda bir takım kadınlarla kavgaya girdiği için hakkında hukuki işlem yapılan Marcus, Twitter üzerinden penisinin fotoğrafını bile paylaştı.

Armut dibine düşmedi resmen! Michael Jordan, oğlunun bu ayarsız hallerinden yaka silkiyor!

9. Nicolas Cage'in black metalci oğlu Weston Coppola Cage, sadece kendi halinde bir black metalci olarak kalmadı; uyuşturucu, kadına şiddet... Her pisliğe bulaştı!

Nicolas Cage oğlunun bu aşırı "metalci" hallerine rağmen onu sürekli desteklemişti. Koca yürekli Nicolas, oğlunun şu hallerinden utanmadı yani anlayacağınız! Lakin oğlu evlendiği eşine şiddet göstermeye başlayınca ve uyuşturucu kullanımını abartınca külahları değiştiler.

10. Marlon Brando'nun bir tanecik oğlu Christian cinayet işledi, hapse girdi ve ardından genç yaşta maalesef hayatını kaybetti.

Christian Brando, Marlon Babamızın tek oğluydu. Üvey kız kardeşinin dayakçı sevgilisini silahla öldürdü ve hapse girdi. Hapisten çıktığında, eski karısına şiddet uyguladığı da öğrenildi. Kısa süre sonra da akciğer hastalığından hayatını kaybetti.

Marlon Brando'nun hayatının en acılı deneyimleri bu şekilde gerçekleşti.

11. Çin'de uyuşturucu karşıtı kampanyalar yürüten, zeki, çevik ve ahlaklı Jackie Chan'in oğlu uyuşturucuyla yakalandı. Jackie Chan resmen yerin dibine geçti.

Armut her zaman dibine düşmüyor işte! Tüh senin gibi evlada!

12. Cemal Süreya ve oğlu Memo Emrah'ın da gergin bir ilişkisi vardı...

Oğlunu çocukluk yıllarında adeta el bebek gül bebek misali büyüten Cemal Süreya, oğluyla ilerleyen yıllarda bu ilişkiyi sürdüremedi. Baba oğlun pek çok kez kavga ettiği iddia ediliyordu. Hatta Cemal Süreya'yı, Memo Emrah'ın döverek öldürdüğü dahi iddia edildi. Memo Emrah babasının öldüğü sene kendisini tüfekle vurarak intihar etti. 

Cemal Süreya, çeşitli psikolojik sıkıntılar yaşayan oğlunun psikolojik tedavi almasına da zamanında karşı çıkmıştı.

13. Sarı Dev mahlasıyla çocukluğumuzdan beri tanıdığımız Hulk Hogan'ın oğlu da sorumsuz tavırlarıyla babasını çok üzdü.

Hulk Hogan'ın biricik oğlu, alkollü bir şekilde araba yarışı yaparken bir ağaca çarptı. Kendisine bir şey olmadı fakat yanında oturan ve emniyet kemeri takmayan arkadaşı beyin sarsıntısı geçirdi. Artık bir nevi bitkisel hayatta yaşayan arkadaşı bir daha düzelmeyecek gibi duruyor.

14. Armudun dibine düşmesi de iyi olmadı: Whitney Houston ve Bobby Brown'ın kızı da tıpkı annesi babası gibi uyuşturucu işlerine bulaştı.

Hayatı boyunca tıpkı annesi gibi bağımlılık ve sorunlu ilişki problemleriyle boğuşan genç kadın, tıpkı annesi gibi genç yaşta uyuşturucudan hayatını kaybetti.

Annesi gibi onun da bedeni bir küvette bulundu. Artık annesiyle yan yana yatıyor.

15. Robert Downey Jr. her ne kadar "eğlenceli kafa adam" profili çizse de, oğlunun eğlenceyi biraz fazla sevmesi sebebiyle sıkıntılı günler geçiriyor.

Downey'nin 22 yaşındaki oğlu Indio, uyuşturucu bağımlılığı sebebiyle önce hapse, sonra rehabilitasyona girdi. Oğlunun yanında olacağını ve ona her zaman destek olacağını belirten Downey, oğlu sebebiyle büyük stres altında.

16. 40 küsür yaşına geldi, hala akıllanmadı! Charlie Sheen, babası Martin Sheen'in tam anlamıyla başının belası!

Martin Sheen yıllar önce oğluna "bu gidişle genç yaşta öleceksin" demişti. Lakin Charlie Sheen kendisine asla çeki düzen vermedi. Şu an hepimizin de bildiği gibi Charlie Sheen aids hastası...

17. Koskoca Tommy Hilfiger'ın oğlu "gangsta olacağım, rapçi olacağım" tavırlarıyla babasının başını yaktı!

Doğuştan zengin, elit, bembeyaz bir çocuk olmasına rağmen, Hilfiger'ın oğlu kendisine gangsta rapçi olmak gibi tuhaf bir hedef koydu. Bu işin raconu gereği olarak gördüğünden mi bilinmez ama uyuşturucu işlerine de karıştı. Bu sebeple kanunlarla başı belaya girdi. 

Hilfiger sağlam paralar kazansa da evlat açısından yeterince şanslı olamadı!

18. "Sultan kızı" olmak kolay değildir elbette: Türkan Şoray'ın kızı Yağmur, magazin gündemini hızlı gece hayatıyla çok meşgul etti.

Türkan Şoray gibi sakin, ağır başlı bir hanımefendinin Yağmur'un bu tavırlarından şikayetçi olduğu dilden dile dolaşıyordu.

Ama sonuçta hepsi evlat, sevgiden başka şey verilemez!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
corpse-bride

nıcolas gace ve robert downey ın kendıne cekmıs cocukları genclıklerıde sıkıntılı bu adamların bızden turgutozalda verılebılır kızı davulcuya mı kacmıstı oylebırsey

spencer-lee-collins-.jr

İçeriği görür görmez aklımdan geçen "kesinlikle bir yerde Indio çıkacak" dı Downey lerde var babadan oğula geçen bir sıkıntı. Exton da ergenlikte keş çıkarsa şaşırmayacağım

ssmtsvm

19. resimde Türkan Şoray'ın sağ kaşı neden sol kaşından daha yukarıda. Kızlar çabuk cevap verin.

kedisevici

Bişi anlatırken gözü kaşı oynuyormuş o sırada deklanşöre basılmış. oha ilk defa deklanşör dedim <3<3<3<3<3<3<3

kedisevici

yuhh ayın 3'ünde yazmışsın şuan cevap verdim tek kız ben miyim sitede :(

ssmtsvm

18 gün olmuş yorum yazalı. 18 gündür bilgisayarın başında çaresiz cevap bekliyordum. Bekliyordum ama verilmeyecekti biliyordum. Deklanşör için ayrıca tebrikler.

kedisevici

Yiaaaa çok tişikirlirrrrrrrrr <3<3<3<3

jvc1903

bunlar hep paradan, para yok bela yok ne var, huzur var! hıı gece nöbeti pollyanna'da :/

takumi

hülya gibi saray soytarısı bir anne ve kaya çilingiroğlu gibi medya maymunu bir babadan gayet kişilikli bir çocuk çıkmış. Gezi olaylarına katılması, Zehra'nın duyarlı bir yurttaş olduğunun göstergesi. bir de kendisini aldatan birine reaksiyon göstermeyen birisi erkekse godoş, kızsa yolludur.

Görüş Bildir