Görüş Bildir

hulk hogan Haberleri

hulk hogan ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. hulk hogan ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dış Görünüş Yanıltır: Birbirleriyle Aynı Yaşta Olduklarına İnanamayacağınız 44 Ünlü
Siz de oldukça küçük görünen birinin gerçekte o kadar da küçük olmadığını öğrendiğinizde şaşıranlardan, ''Abi'' , ''Amca '' dediğiniz insanların aslında sizden sadece bir kaç yaş büyük olduğunu öğrendiğinizde şok olanlardansanız, bu içerik tam size göre. Çünkü aşağıda, hiç öyle gözükmese de yaşları aynı olan ve olduğundan küçük ve büyük gösteren bir sürü ünlü bulunmakta. İsterseniz lafı fazla uzatmadan sizi ''Yuh bu kadar da olmaz'' diyeceğiniz kısma alalım.
Andre The Giant'ın Hayat Hikayesi Film Oluyor
1993 yılında hayatını kaybeden profesyonel güreşçi ve aktör Andre The Giant’ın hayat hikayesi ilk kez sinemaya uyarlanıyor. IDW Publishing tarafından geçtiğimiz yıl yayınlanan Andre The Giant: Closer To Heaven çizgi romanından uyarlanacak olan film, Scott Steindorff ve Dylan Russell yapımcılığında çekilecek.
Ferguson: Siyah Gencin Ölümüne İlişkin Yeni Jüri Talebine Ret
ABD'nin Missouri eyaleti valisinin, silahsız siyah genci vurarak öldüren ve yargılanmaması hükmüne varılan polis memuru için yeni bir mahkeme jürisi oluşturulması çağrılarını reddettiği bildirildi.Büyük jürinin, 18 yaşındaki siyah genç Michael Brown'u öldüren polis memuru Darren Wilson'un yargılanmasına gerek görmemesi üzerine son iki günde St. Louis ve 12 farklı kentte protesto gösterileri düzenlendi.Perşembe günü yapılan Şükran Günü kutlamaları öncesi gösterilerin yoğun kar yağışı nedeniyle azaldığı görüldü.Büyük jürinin kararı, ABD'de siyah toplum ve yasalar arasındaki ilişkilerin tartışılmasına yol açarken Michael Brown'un ailesi de büyük jüri kararını 'ezici' olarak niteledi.St. Louis Post adlı yerel gazetenin haberine göre, Missouri Valisi Jay Nixon'un sözcüsü, davaya yeni bir özel savcı atanması fikrinin değerlendirilmeyeceğini söyledi.Vali Nixon, gösterilerin patlak vermesi üzerine, Salı günü St. Louis'teki ulusal güvenlik güçlerinin sayısını üçe katlayıp 700'den 2200'e çıkarmasının 'yardımcı' olduğunu ifade etmişti.Vali, takviye güç gerekip gerekmediğini anlamak için durumu gözlemlemeye devam edeceğini kaydetti.Çarşamba günü erken saatlerde de yaklaşık 200 gösterici St. Louis Belediye Binası önünde toplanıp polis memuru Wilson için temsili bir mahkeme salonu oluşturdu. Göstericilerden bazıları belediye binasına zorla girmeye çalıştı. Kalabalık daha sonra polis tarafından dağıtılırken çıkan olaylarda en az iki kişi gözaltına alındı.