Herkesin Harcı Değil! Ünlüler Dünyasında Kötü Ebeveyn Olmakla Nam Salmış 15 Ünlü İsim

627PAYLAŞIM

Çocuk büyütmek zor iş; ünlü de, ünsüz de olsan fark etmiyor... Herkes bu işin altından hakkıyla kalkamıyor. 

İşte ebeveynlik işini pek de kıvıramadığı söylenen ünlüler.

1. Çocukluğumuzun Sarı Dev'i, Amerikan güreşçisi Hulk Hogan, kızı Brooke'un en yakın arkadaşıyla yatarak listemize ilk sıradan giriyor.

Evet, yanlış okumadınız. Koskoca Hulk Hogan, kızı yaşındaki biriyle, hem de kızının en yakın arkadaşıyla ilişkiye girmiş! Peki bu bilgi nasıl ifşa oldu dersiniz? Elbette ki eşi ile olaylı boşanması sırasında...

2. Courtney Love onu tanıdığımızdan beri hep uyuşturucu bağımlısıydı. Hamileliği sırasında da eroin kullanmaya devam etti.

Doğurduktan sonra yine bağımlılığı yüzünden küçük kızının velayetini defalarca kaybetti. Fakat şimdi Frances Bean 20'li yaşlarında bir genç kadın ve annesiyle arası iyi. "O bir bağımlı, isteyerek yapmıyor" diyerek geçmişini de affetti.

3. Britney Spears üst üste iki çocuk sahibi olduğu sırada kariyerinin ve akıl sağlığının yerlerde olduğu bir dönemdeydi. Ebeveyn olarak da pek başarılı olamadı tabii...

Britney Spears üst üste iki çocuk sahibi olduğu sırada kariyerinin ve akıl sağlığının yerlerde olduğu bir dönemdeydi. Ebeveyn olarak da pek başarılı olamadı tabii...
Britney Spears üst üste iki çocuk sahibi olduğu sırada kariyerinin ve akıl sağlığının yerlerde olduğu bir dönemdeydi. Ebeveyn olarak da pek başarılı olamadı tabii...

Psikolojik tedavi görüyor, ortalığı yıkıp döküyordu. Çocukların bakıcıları dahi Britney'nin çocuklar etrafında sarhoş bir şekilde gezinmesinden rahatsız olduklarını söylüyorlardı. Neyse ki o günleri atlattı.

4. Charlie Sheen gibi bir babaya sahip olmak uzaktan çok eğlenceli gözükebilir. Fakat işin iç yüzü öyle değil...

Uyuşturucu bağımlılığı, aile içi şiddet, alkol... Charlie Sheen'in eşi Richards'dan ayrılması da çok gürültülü oldu ve çocuklar hepsine şahit olmak zorunda kaldı. 

Neyse ki Denise Richards gerçek bir şampiyon gibi çocuklarına sahip çıktı.

5. Eddie Murphy çocuğunu yıllarca reddetti.

Spice Girls'ün Melanie B.'si ile ilişki yaşadıkları sırada, Melanie hamile kaldı. Bu haberi alan Eddie Murphy ise Melanie'yi derhal terk etti ve çocuğun kendisinden olmadığını söyledi.

Melanie DNA testi yaptırdı; Eddie Murphy'nin öz baba olduğu ortaya çıkmasına rağmen Murphy yıllar boyunca asla çocuğunu sahiplenmedi.

6. Kate Moss dünyanın en iyi modeli olabilir; fakat iyi bir anne modeli sayılmaz.

Çünkü kokain!

Küçük kıza bakması gerektiği dönemlerde sık sık uyuşturucu ve alkol kullanarak sorumsuzca davranması çokça tepki çekti. Söylentilere göre, Moss öyle bir halde oluyordu ki, küçük Lily Grace ona sahip çıkmak zorunda kalıyordu.

7. Tom Cruise zaten deli bir baba... Ondan şüphe yok!

Kızının plasentasını yediği iddiasıyla başlayan ebeveynlik macerası, kızının ilk kakasını altın kaplattığı söylentisine kadar uzanmıştı. Tuhaf adam işte!

Fakat asıl bilinmeyen şuydu, Tom Cruise kızı Suri'yi Katie Holmes ile bırakıyor ve bazen aylarca, hatta neredeyse bir yıla yakın süreye kadar asla görmeye gelmiyordu.

8. Kris Jenner başımızdaki Kardashianlar'ın sorumlusu, o en "kötü" bilinen anne!

Keeping up with the Kardashians'ın fikir yaratıcısı Kris Jenner... Çocukluğundan beri kızlarını gösteri dünyasına girmeleri konusunda cesaretlendiriyor ve hatta bazı iddialara göre çocukluklarından beri kızlarını "sömürüyor", sırtlarından para kazanıyor.

Kris Jenner'ın kızlarının hiçbirinin hayat tarzlarını ve mesleklerini seçme fırsatı olmadı.

9. Woody Allen'ın şu an evli olduğu kadın, bir zamanlar evlatlık edindiği kız çocuğuydu. Aynı zamanda diğer evlatlık kızına da istismarda bulundu.

Mai Farrow ile beraber iki kız çocuğunu evlatlık almış ve büyütüyorlardı. Woody Allen bu kızlardan biriyle uzun süre ilişki yaşadıktan sonra, kız reşit olunca evlendi. Bu sırada diğer kızı bir açıklama yaparak, çocukken Woody Allen'ın kendisine tacizde bulunduğunu söyledi. Fakat "kanıt gösteremediği" için Woody Allen'a herhangi bir yasal işlem uygulanmadı.

Elinde büyümüş, evladı olarak bildiği bir kız çocuğuyla evlenmesi bizce her şeyi gayet de kanıtlar nitelikte ya, neyse...

10. Michael Jackson minicik çocuğunu balkondan sarkıtınca, yürekleri ağızlara getirdi ve büyük tepki gördü.

Hayır bir de çok eğreti tutuyor çocuğu! Ay düşecek!

11. Küçük Emrah, oğlu Tayfun'u yıllarca reddetti. DNA testinden sonra nüfusuna kabul etse de, asla "babalık" etmediği yönünde dedikodular çıktı.

Zaten cimri olarak biliyordu, bir de üzerine evladına sahip çıkmayan zalim baba söylentileri eklenince Emrah'ın itibarı iyice çizildi.

Hatta Türkiye'nin en çok konuşulan babalık davalarından biri haline geldi.

"Acıların Çocuğu" Kendi Oğlu Oldu: Emrah ve Instagram'dan Engellediği Oğlunun Hikayesi - onedio.com
"Acıların Çocuğu" Kendi Oğlu Oldu: Emrah ve Instagram'dan Engellediği Oğlunun Hikayesi - onedio.com

20 yıldır bitmeyen mevzu resmen...

12. Neco iki kız babası. O kızlardan biri de Ayşe Özyılmazel...

Neco iki çocuğunun annesi eşini yıllar boyunca aldattıktan sonra kızı yaşındaki bir kadınla evlendi. Kızları ise baba figürü özlemiyle büyüdüler. Aynı Neco, kızlarını en ufak yanlışlarında "benim öyle kızlarım yok" diyerek dışladı. 

Öyle ki, Özyılmazerlin babası yaşında ve babasına benzeyen bir adamla evlenmesinin sebebi dahi babasına duyduğu eksiklik... Neco da maalesef ki "kötü baba" olarak biliniyor.

13. Ozzy ve Sharon Osbourne da çocuklarını küçük yaşta gösteri dünyasının içine soktukları için tepki gören ebeveynlerden...

Kardashianlar şovunun alternatif versiyonu olan bir realite şov ile iyi para kazandılar. Zaten Sharon Osbourne, sadece çocuklarını değil, parkinson hastası olduğu halde konserlere çıkmaya zorladığı kocasını sömürmekle de suçlanmıştı.

14. İbrahim Tatlıses oğlu İdo'ya ve en küçük kızı Elif Ada'ya çok iyi babalık ediyor olabilir, fakat İmparator'un bir sürü çocuğu daha var...

Perihan Savaş'tan olan kızını fazlasıyla kısıtlarken, diğer evliliklerinden olan onlarca çocuğuna da yeterince destek olmamakla suçlanıyor. Kısacası evlat ayrımı diyelim... Bazı çocuklarını nüfusuna bile almadı!

15. Pamela Anderson'ın inişli çıkışlı hayatından, kızına düşen acıyı paylaşmak oldu.

s46.photobucket.com

Dramatik ve sorunlu ilişkilerinde defalarca evlenen, boşanan, estetik ameliyatlar olan, büyük paralar kaybeden Pamela Anderson tüm bunları yaşarken yanında küçük kızı vardı ve bunlara şahit oluyordu.

Herkese mutlu bir aile hayatı diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mr.karo

İçerik çok cahilce. Bir çoğu dedikodulardan ibaret olmakla beraber, büyük bir kısmı da yanlış.

aysenur-bayirli1

pamela anderson un kızı yok ki

aslanyurek

Resimdeki Alec Baldwin'in kızı ireland ama süper zeka onedio editörü Pamela'nın sanmış :)

okan-kalin

tatlısesin ilk evliliğinden 2 kızı ve 1 oğlu vardır hepside tatlısesin himayesindedir.perihan savaştan olan kızınıda kısıtladıgı yalandır kızı üniyi bitirmiştir neyle kısıtlamış pardonda.ve ido deryadan durumu belli babası destekçisi. ayşegül yıldızdan olan kızı elif adayada sevgisini zaten her daim gösteriyor.Birtek gayrımeşru çocugu dilan çıtaktır.Onada son yıllarda sahip çıkarak hatasından dönmüştür.Ayrıldıgı eşlerine bile her daim sahip çıkan bi insan çocuguna sahip cıkmadı demek dangalaklıktır

hulker

avukatı mısın amk amma kastın sakin ol

samet-canercan-antalyaa

Tatlıses tam bir sikişgen

starkllr

Uçkuruna düşkün..kim bilir şarkılarından fazla çocuğu vardır

karayel2009

"diğer evliliklerinden olan onlarca çocuğuna da". tam sayıyı bilen var mı ?

Görüş Bildir