Eski 'Kedicik' Ceylan Özgül'den Korkunç İddialar: 'Adnan Oktar Küçük Çocukları Taciz Ediyordu'

 > -

Sabaha karşı büyük bir operasyon başlatıldı, Adnan Oktar ve 235 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Oktar'ın gözaltına alınmasının ardından eski "kedicik" Ceylan Özgül sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaptı ve daha çok şeyin ortaya çıkacağını ifade etti. Ayrıca sabah gazetesine konuşan Özgül, Oktar'ın küçük çocukları taciz ettiğini söyledi.

Türkiye sabah saatlerinde büyük bir operasyona uyandı

4 İlde ve 120 Adreste 'Adnan Hoca' Operasyonu: Adnan Oktar'ın Tüm Mal Varlığına El Konuldu - onedio.com
4 İlde ve 120 Adreste 'Adnan Hoca' Operasyonu: Adnan Oktar'ın Tüm Mal Varlığına El Konuldu - onedio.com

"Bugün güneş daha bir güzel doğdu"

Operasyon haberinin basına yansıması ardından Ceylan Özgül, sosyal medya hesabı üzerinden "Bugün güneş daha bir güzel doğdu" paylaşımını yaptı.

Sabah.com.tr'ye konuşan Özgül, Adnan Oktar'la ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Röportajın bir kısmını aynen aktarıyoruz.

"Bu örgüt bu suçları defalarca işledi"

Bir sayfalık bir suç listesi yayınlandı ne düşünüyorsunuz?

"Suç listesinin uzunluğunu ilk gördüğümde ben bile şaşırdım ama içeriğini okuyunca açıkçası hepsinin doğru olduğunu söylemek durumundayım. Bu örgüt bu suçları defalarca işledi ve devletimiz müdahale etmeseydi işlemeye devam da edecekti. Aslında sokaklarımızın nasıl bir pislikten temizlendiğini görmek için o suç listesini aklımızda tutmamız lazım."

"7 yaşında, 10 yaşında kızlar bu cemaatte tacize uğradı"

Operasyon sırasında da gündeme geldi. Adnan Oktar'ın yaşı küçük çocukları taciz ettiği konusundaki haberler doğru mu?

"Evet ne yazık ki bu haberlerin eksiği var, fazlası yok. Sanıyorum şikayetçilerin ifadeleri teker teker ortaya çıktıkça şaşırdığınız ve üzüldüğünüz daha çok fazla konu olacak. 7 yaşında, 10 yaşında kızlar bu cemaatte tacize uğradı ve çok fazla çocuk kötü anılarla büyüdü. Birçok 18 yaşın altında mağdur var."

"Yaşı küçük kızlar her aşamada işlenir, sonunda kişiliğini kaybetmiş birer robot olarak Adnan Oktar'a teslim olmaya zorlanır."

Yaşı küçük kızları sadece Adnan Oktar mı taciz ediyor? Bu iğrenç suçu işleyen başka müritler de var mı?

"Bu tacizler aslında zaten genelde önce müritlerle başlıyor, sonra bu kızlar Adnan Oktar'a getiriliyor. Ama bu konunun detaylarını size örgütten ayrılan erkekler daha detaylı anlatabilir. Bu bir fabrika şeklinde ilerleyen, sistemli bir yapıdır. Fabrikaya giren hammadde olan genç kızlar veya yaşı küçük kızlar, fabrikanın içinde ilerledikçe her aşamada işlenir, en sonunda benliğini kişiliğini kaybetmiş birer robot olarak Adnan Oktar'a teslim olmaya zorlanır."

"Bu örgüt 40 yıldır faaliyet gösteren bir yapı"

Örgüte nasıl eleman kazandırılıyor? Özellikle kızla turnike denilen bu sisteme nasıl ikna edilebiliyor?

"Bu örgüt 40 yıldır faaliyet gösteren bir yapı ve her devirde, her kesime yönelik farklı kız ve erkek eleman kazanma faaliyetleri olmuştur. Örneğin ben tanıştığım bir kişi tarafından "seni bir aile dostumuzla tanıştırmak istiyorum" denerek direkt Adnan Oktar'a getirildim. Son derece politize ve idealist bir genç olarak dünyada acı çeken insanlar için bir şeyler yapmayı çok istiyordum. Dine karşı da eğilimim çok güçlüydü ve imani eğitimim yok denecek kadar azdı."

"İnsanların dini duygularını kullanarak korkutma en büyük silahları"

İnsanlar örgütten neden ayrılamıyor? Adnan Oktar'ın sapkın dini görüşlerine inanıyorlar mı yoksa bir korku söz konusu mu?

"Bu konuda Adnan Oktar birkaç yöntemi bir arada kullanır. Öncelikle, insanların dini duygularını kullanarak, müritlerini bu örgütü bırakmanın İslam davasını bırakmak olduğuna inandırır ve vicdani engeli uzunca süre kullanır. Bunun yanında örgüte kabulde herkese ettirilen bir yemin vardır ve Adnan Oktar'a inanmayan birçok örgüt üyesi Allah'a inandığından, Allah'ın azabından korkarak bu yemini bozmak istemez. Bu yemin; "Eğer bu cemaatten ayrılırsam ve ihanet edersem, Allah'ın, meleklerin ve tüm lanet edicilerin laneti üzerime olsun" şeklindedir. Dolayısıyla lanetlenme korkusuyla çok kişi uzun süre ayrılma konusunda kararsız kalır. Bunun yanında korkutma en önemli silahıdır."

Özgül mart ayında Adnan Oktar'ın yanından kaçtığını açıklamıştı.

Adnan Hoca'nın Evden Kaçan Kediciği Ceylan Özgül'den Evde Yaşananlarla İlgili Ortalığı Karıştıran İddialar - onedio.com
Adnan Hoca'nın Evden Kaçan Kediciği Ceylan Özgül'den Evde Yaşananlarla İlgili Ortalığı Karıştıran İddialar - onedio.com

Adnan Oktar'ın en bilinen 'kediciklerinden' Ceylan Özgül, Oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia etmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir