Adnan Hoca'nın Evden Kaçan Kediciği Ceylan Özgül'den Evde Yaşananlarla İlgili Ortalığı Karıştıran İddialar

-

Adnan Hoca'yı yani Adnan Oktar'ı biliyorsanız kedicikleri de biliyorsunuzdur. O evde yaşananları hemen hemen herkes çok merak ediyor ama kimse tam olarak bilmiyor. Fakat evden kaçtığını söyleyen bir kediciğin konuyla ilgili şok iddiaları var...

Adnan Hoca'nın kediciklerini artık hepiniz biliyorsunuzdur. Birbirinden gösterişli ve güzel kadınların, Adnan Hoca'nın yanında bulunarak oluşturduğu grup diyelim kısaca.

Kediciklerle ilgili haberler zaman zaman medyada yer alıyor ancak bu seferki biraz farklı. Daha doğrusu bu sefer kediciklerden birisinin iddiaları var.

Ceylan Özgül, Adnan Hoca'nın kediciklerinden birisi. Daha doğrusu öyleydi... İddiasına göre Adnan Hoca ve kızların yaşadığı evden kaçmış çünkü çeşitli baskılar görmüş.

Daha önce Ceylan'ın babası Feridun Özgül de kızının aklının çelindiği için onu kurtarmak istediğini, hatta girişimlerde bulunduğunu televizyon kanallarında söylemişti.

Ancak Ceylan bu iddiaları yalanladı, hatta babası Feridun Özgül'ün kendisini kaçırdığını iddia ederek şikayette bulundu. Bu olay 2007 yılında gerçekleşti.

2004 yılından beri Adnan Hoca'nın cemaatinde bulunan Ceylan Özgül ise içerde yaşananlarla ilgili çok ilginç iddialarda bulundu.

Bu arada Ceylan Özgül 1980 doğumlu ve İstanbul Üniversitesi mezunu. Ailesi de oldukça varlıklı ve eğitim düzeyi yüksek insanlar.

Ceylan'ın Instagram'daki ilk paylaşımlarından biri böyle: "Bakkala bile gidecek kadar özgür değildim."

  • "20 yılda bir kez bile mahalle bakkalını görmeyen, eczaneden ilaçlarını kendisi alamayan, yıllar önce değişen Türk Lirasını tanımayan, doktor muayenesinde bile tek başına bırakılmayan kişi özgür müdür? Bir insan saçının modelinden kilosuna kadar başkası karar veriyorsa, ne yiyeceğinizden ne okuyacağınıza kadar başkası karar veriyorsa bu nasıl bir özgürlük anlayışı? Size sorulan sorulara "Ben özgür irademle buradayım" diye cevap vermek özgürlük değildir."

Ceylan'ın daha büyük bir iddiası ise kameralara kaydedilip şantaj yapılması.

  • "DİKKAT EDİN SİZİ KAYDEDECEKLER. GİZLİ KAMERALARLA, AÇIK KAMERALARLA 🎥 KAYDEDECEKLER. AVM LERDE RESİMLERİNİZİ ÇEKECEKLER. SONRA ONLARIN ÜZERİNDE OYNAYACAKLAR VE İSTEDİKLERİ AMACA HİZMET ETMEZSENİZ ALEYHİNİZE KULLANMAYA KALKACAKLAR. KORKMANIZA GEREK YOK ŞEYTANIN HİLESİ ZAYIFTIR."

Bu da yine Ceylan'ın iddiasına göre evden kaçarken kaydedilen kamera görüntüleri ancak tarihle oynandığını söylüyor.

Ve yine bir kamera kaydı daha...

Tarihe dikkat!!!Yine 14 Şubat!!! Yine 12:16, yine kaçıyorum, başka yerden kaçıyorum. 😂😂😂🤣

Ceylan Ozgul (@ceylan_ozgul2017)'in paylaştığı bir gönderi ()

Evden pijama ve terlikleriyle kaçtığını söylüyor Ceylan Özgül.

Ceylan Özgül'ün bu iddialarına karşılık elbette karşı iddialar da var. Kediciklerden Tülay Kumaşçı, eski arkadaşını böyle yalanladı.

Bu şartlar altında zorla tutulmanın mümkün olmadığı söylüyor Tülay Kumaşçı.

Toparlamak gerekirse Ceylan Özgül o evde zorla alıkonulduğunu ve özgür olmadığı iddia ederken, Tülay Kumaşçı da Ceylan'ın babasının yanına kendi isteği ile gittiğini ve herhangi bir zorlama olmadığını söylüyor.

Bakalım konuyla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak? Bizim de kafamız çok karışık...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onediokila

Hepsi tamamda. O videolar ne iş? Soytarı mısınız?

Gizli Kullanıcı

neden önce değil de şimdi bunlara operasyon yapıldı?!çoktan içeri alınmaları gerekiyordu!

deger-oruc

Mağaşallah hocam. Bu kadar kadını idare ediyorsa zaten mehdi'dir. Hemen gidelim de biat edelim topluca.. :)

kurabiyeprens

Ortada yıllardır dönen bi dolap var neden hükümet her şeye el uzattı bir bunlara uzatamadı? Gerçekten enteresan küstah ve halkın dini-manevi ayarlarına sürekli karşı atak yapan bu Adnan denen adam hakkında niçin işlem yapılamıyor? Yoksa arkasında ki amcalarından mı korkuyor bizimkiler?

atticus-fetch

Burdan her kaçan Eyes Wide Shut filmindeki saraydan kaçmış gibi konuşuyor. Lan yoksa?...

Görüş Bildir