Görüş Bildir

Operasyon Haberleri

Operasyon ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Operasyon ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

'Yoga Tarikatı Lideri' Onlarca Kadına Cinsel İstismar ve İnsan Kaçakçılığı Suçundan Yakalandı
İsveç'li tanınmış yoga ustası Gregorian Bivolaru, artık 'yoga tarikatı lideri' diye anılıyor. Fransa'da yetkililer tarafından tutuklananan tarikat lideri,  26 kadını kaçırmak ve cinsel saldırıda bulunmakla suçlanıyor. Mağdur kadınlar, kendilerini hem cinsel hem de örgüt üyesi olarak kullanan Bivolaru'nun yakalanmasıyla birlikte özgür kaldılar. Hikayenin, ülkemizde 'kedicik' adını verdiği yüzlerce kadını mağdur eden Adnan Oktar örgütüne benzerliği ise şaşkına çevirdi.
Termal Otelde Toplanan "Daltonlar" Çetesine Emniyetten "Redkit" Operasyonu
Kütahya'da meydana gelen iki ayrı silahlı saldırı olayının perde arkasında, Barış Boyun liderliğindeki 'Daltonlar' adlı suç örgütünün bulunduğu belirlendi. Suç örgütünün üyelerinin, Kütahya'ya başka şehirlerden gelerek 'tahsilat' adı altında paralı suikastçılık yaptıkları tespit edildi. Suçlulara yönelik olarak 'Redkit' isimli bir operasyon düzenlendi.
THY'nin Yepyeni Markası AJET Uçuşlara Başlıyor!
THY’nin alt markası Anadolujet’in AJet olarak Sabiha Gökçen merkezli bir havayoluna dönüşmesiyle İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG) ekonomik havayolu işletmeciliğine yeni bir soluk getirerek hub oldu.İşte detaylar 👇