Erkeklerin İlişkilerde Zaman İçinde Nasıl Değiştiğini Gösteren 14 Grafik

 > 
20bPAYLAŞIM

Erkeklerin ilişkilerin ilk günlerindeki heyecanı ile ilerleyen günlerdeki ilgisizliğini bilmeyen var mı? Tabii ki her erkek aynı değil ama önemli bir kısmı için genel geçer bir gerçek. Size erkeklerin ilişkilerde zaman içinde nasıl değiştiğini gösteren 14 grafik hazırladık.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gonul-dogan

Hiç kızmayın, bu benim erkek arkadaşımın aynısı. Cinsiyetçi, feminist bilmem ne de demeyin, yolarım. Zira ; Ben malımı biliyorum. 1 tane bile sekmemiş , tebrikler.

esref-atsiz

senin erkek arkadasın oyle dıye zaten tüm erkekler aynıdır degılmı? :) :) feministisiniz erkek dusmanısınız sexistsiniz

r.e.p.l.a

Kusura bakma ama pazarda o kadar domates varken gidip çürüğünü alıyorsan bu tüm domateslerin çürük olduğunu değil senin mal olduğunun gösterir. Kısaca erkek arkadaşından çok sana yakışıyor o sıfat :)

gonul-dogan

Ulan patatesler ben zaten bütün erkekler aynı mı demişim benim erkek arkadaşım böyle, bir tane bile sekmemiş demişim. Okuduğunuzu bi anlayın ondan sonra lagaluga yapın tosbalar.

emelisty

bu grafiklerden hiç bişey anlamıyorum

mami-demir

sözelci misin :)

tc-meric-tensi

Bunu Merve Ç. ile çiftleştirelim. Bİrlikte mutlu mesut lezbo lezbo yasasinlar. Bize cemkirmelerinden kurtuluruz boylece.

dadaist

artık feminist paylaşımlardan bıktık usandık ya ! bu ne böyle ortaokul çocukları gibi? sanki başka problem yok ortada! açız sefiliz,katliamlar ölümler,adaletsiz gücün galip gelmesinin bizim için nefes almak kadar doğal olması,sistemin şerefsizliği,insanların robotlaşması,artık siz de büyüyün abicim ya

Gizli Kullanıcı

ulan nedir bizimle derdiniz. kırk satır mesaj yazarsın kıza güzel dizeleri saydırırsın içinde gelir herşey gider sonunda ki cumleye odaklanır yazdıkların piç olur.dizlerinde uyumak ıstersın erkeksin ya sen uyutacaksın şefkat beklersin senin neyine şefkat alıcan pamuklara saracaksın sen sığır gibi bakacaksıni,süpriz yapacaksın sen insan değilsin çünkü gerek yok sana yapılmasına,hep alttan alacaksın ki ilişki yürüsün yoksa bu ilişkinin katili sensin.tabi ya bizde duygu ne gezer amk odunuz bizi odun yaptınız.

tc-meric-tensi

Oyle davraninca metroseksuel gay ( ibne gibin pust gibin bisey ) sayiyorlar , adam yerine koymuyorlar sonra. Hem ne demisler gulun dikeni insanin seveni makbuldur. Turk kizi efendi adam sevmez zaten, nereden buldugu belirsiz picten hoslanir.

Görüş Bildir