Erdoğan'ın 'Vizyon Belgesi' Toplantısına Katılacak Ünlü İsimler Belli Oldu

 > 
193PAYLAŞIM

Erdoğan'ın 'Vizyon Belgesi' Toplantısına Katılacak Ünlü İsimler Belli Oldu

AKP'nin Köşk adayı olan Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin hazırlanan 'Vizyon Belgesi'ni 11 Temmuz'da açıklayacak

Başbakan Tayyip Erdoğan ’ın nasıl bir cumhurbaşkanı olacağına dair taahhütlerinin yer aldığı "Vizyon Belgesi"ni açıklama toplantısı, cuma günü Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Toplantı, seçim kampanyasının yeni şarkısı ile başlayacak. Adı "Erdoğan" olan şarkının "Milletin Adamı" sloganından hareketle pop formatında hazırlandığı ve yine Uğur Işılak tarafından yapıldığı belirtiliyor. Erdoğan, bu şarkı ile kürsüye çıkacak ve 4 bin kişilik bir topluluğa hedef ve vizyonlarını anlatacak.

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre, törene 15’e yakın sanatçı davet edilirken, katılacağını teyit eden 10 sanatçının isimleri ise şöyle: Orhan Gencebay, Mustafa Sandal, Hande Yener, Nükhet Duru, Zerrin Özer, Alişan, Kutsi, Tolgahan Sayışman, Şafak Sezer, Emre Altuğ.

TÜSİAD başta olmak üzere TESK, TOBB, TZOB, TİSK gibi işçi ve işveren kuruluşlarının yanı sıra Hak-İş, Türk-iş, Kamu-Sen, Memur-Sen’in davet edileceği, DİSK’in ise davetliler dışında bırakıldığı öğrenildi.

Toplantıya ayrıca Türkiye Musevileri’nin temsilcileri, Fener Rum Patriği, Türkiye Ermenileri’nin temsilcileri, Türkiye Süryanileri’nin temsilcilerinin de davet edildiği belirtiliyor. Toplantıya, yabancı misyon şeflerinin yanı sıra Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder, Tunus El Nahda Hareketi lideri Raşid Gannuşi’nin de davet edildiği öne sürüldü.

T24

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir