Görüş Bildir
Haberler
Ekmeleddin İhsanoğlu, Her Fotoğrafa 5 Oy İstedi

Ekmeleddin İhsanoğlu, Her Fotoğrafa 5 Oy İstedi

Archer
23.06.2014 - 14:54 Son Güncelleme: 23.06.2014 - 14:55

CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, eşi Füsun İhsanoğlu'nun yeğeni Ece Oğuzkan'ın Sabancı Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine katıldı. Seyirciler arasında bulunurken vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İhsanoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirenlerden esprili bir dille destek istedi. İhsanoğlu, 'Her fotoğrafa 5 oy lazım' dedi.

Sabancı Üniversitesi'nin Tuzla'daki mezuniyet töreninde seyirciler arasında bulunan CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, mezunların ve velilerin ilgi odağı oldu. Eşi Füsun İhsanoğlu'nun yeğeni Ece Oğuzkan'ın mezuniyet törenini izleyen İhsanoğlu, kendisini fark ederek yanına gelen vatandaşlarla sohbet etti. İhsanoğlu, bazı mezunlarla ve vatandaşlarla fotoğraf, bazılarıyla selfie çektirdi. İhsanoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirenlerden esprili bir dille destek istedi. İhsanoğlu, 'Her fotoğrafa 5 oy lazım' dedi.

Tören sırasında, Ece Oğuzkan anons edildiğinde İhsanoğlu ayağa kalkarak bir süre alkışladı.

'ÇALIŞMALAR ÇOK İYİ GİDİYOR'

Ekmeleddin İhsanoğlu eşi Füsun İhsanoğlu ve beraberindekiler, diploma aldıktan sonra yanlarına gelen Ece Oğuzkan'a sarılarak kutladılar. Ardından ailecek fotoğraf çektirdiler. DHA'ya konuşan Ekmeleddin İhsanoğlu, “Yeğenimizin mezuniyetine geldik. Çok sevinçliyiz. Böyle bir mutlu günde, yeğenimizin mezuniyetine katılmak ve vatandaşlarımızın sıcak, samimi ilgisini görmek bizi çok sevindiriyor' dedi. 'Çalışmalar nasıl gidiyor?' şeklindeki soruya İhsanoğlu, “Çok iyi gidiyor. Twitter hesabı başladı. Facebook başlayacak. Çalışmalar ilerliyor' yanıtını verdi. 'Twitter hesabınızdaki mesajları kendiniz mi atıyorsunuz?' şeklindeki soruyu ise İhsanoğlu, “Arkadaşlarımız yapıyor. Onlarla beraber yapıyoruz' diye cevapladı.

DHA

Kaynak: http://www.yazete.com/politika/ekmele...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0