Görüş Bildir

Ege'de Bir Köye Yerleşip Organik Tarım Yapma Hayallerinizi Sanal Ortamda Yaşayabileceğiniz 13 Oyun

Anasayfa > Iq > Gamer

Zamanın asla eskitemediği en büyük geyiklerden biri de küçük bir Ege kasabasına yerleşip organik tarıma başlamaktır. 21. yüzyılın her modern bireyi gibi sizin de aklınızdan bu düşünceler geçiyorsa istifanızı verip Ege'ye göç etmeden önce listemizdeki oyunları bir deneyip hevesinizi alabilirsiniz.

1. Stardew Valley

1. Stardew Valley

Bu liste Stardew Valley olmadan epey eksik kalırdı.Tam da hayalinizdeki gibi küçük şirin bir kasabaya sizi bırakan ve cana yakın kasaba halkı ile iletişiminizi ilerletirken bir yandan da dedenizden kalan arazide tarım yapmanıza olanak tanıyan oyun aynı zamanda bol bol maceraya atılmanıza da izin veriyor.

2. Farming Simulator 20

3. Garden Story

4. Hokko Life

5. Animal Crossing

5. Animal Crossing

Tüm dünyayı sallayan ancak ülkemizde pek meşhur olamamış Nintendo Switch oyunu Animal Crossing de bizleri özgürce yaşayabileceğimiz sevimli bir adaya götürüyor. Adada tarım ve diğer aktiviteleri yaparak günleri geçirmenin yanı sıra diğer sakinlerin yardımına koşmak epey rahatlatıcı

6. My Time At Portia

7. Sun Haven

8. Farm Together

9. World's Dawn

10. Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

11. Minecraft

11. Minecraft

Kolayca dilediğimiz her şekle girebilen Minecraft pekala bir çiftçilik simülasyonu da olabilir! Özellikle iş bölümü yapılıp arkadaşlarla oynandığında tadından yenmeyecek olan Minecraft'ta uygun bir alana kendi çiftliğinizi kurun (ya da bulduğunuz bir köye yerleşin!) ve ürünlerinizi yetiştirmeye başlayın. Her an patlayıp her şeyi mahvedebilecek Creeper'lara aman dikkat!

12. Staxel

13. Harvest Moon: Light of Hope

İlginizi Çekebilir

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?