Çift Başlılar, Yapışık İkizler ve Kaplan Kenny... İşte Dünyanın En Sıra Dışı 10 Hayvanı

12PAYLAŞIM

Sizler için Mirror'dan derlediğimiz bu içerikte dünyanın en sıra dışı hayvanları var. Bazılarının iki kafası var bazılarının genetik mutasyondan dolayı birden fazla kol ve bacağı var. Şimdiden uyarımızı yapalım, içerikteki bazı görselleri rahatsız edici bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

10. Çift başlı köpek balığı:

Birkaç yıl önce Christian Johnston isimli bir balıkçı Avustralya sahillerinde bu çift başlı köpek balığını buldu. Mavi köpek balıkları çok fazla sayıda çift başlı yavruya sahipler. Nedeni ise rahimde tek seferde 50 tane bebek taşımaları.

9. 5 bacaklı kuzu:

Çok nadir olan 5 bacaklı kuzu İngiltere'de doğdu. Adını Forrest Gump'tan alan Texel Mule, fazla bacağına rağmen oldukça sağlıklı ve çiftliğin sahipleri ona ailelerinin bir ferdi gibi davranıyorlar.

8. Çift başlı kaplumbağa:

Bu kaplumbağa 2016'da doğdu. Sahibi Joe Armansary gördüğü an şoka girdiğini söylüyor. Sağlıklı ve diğer kaplumbağalar gibi normal bir hayat yaşıyor.

7. Çift başlı yılan:

17 yaşındaki Kaliforniya'da bulunan çift başlı yılanın adı Tom ve Jerry.

6. Çift başlı kedi yavrusu:

Bu çift başlı kedi yavrusu 10 yıl önce doğduğu zaman bütün dünyanın ilgi odağı haline gelmişti. Ciğerlerine hava gitmemesi nedeniyle sadece 3 gün yaşayabildi. Veterinerler doğduğu geceyi atlatabildiği için bile şaşırdıklarını söylemişlerdi.

5. Çift başlı buzağı:

2015 yılında inekleri çift başlı bir buzağı doğurunca aile şoka girmişti. Annabel'in dört gözü, iki ağzı, iki burnu, iki kulağı ve iki başı vardı.

4. Deformasyona uğramış bebek keçi:

Bebek keçinin fotoğrafları görenleri biraz ürkütüyordu çünkü yüzü diğerlerinden biraz farklıydı.

3. Yapışık domuz yavruları:

Çin'de 2010 yılında yapışık domuzlar dünyaya gelmişti. İki bedenleri fakat bir kafaları vardı. Yavru domuzların 8 bacağı ve 3 kulakları vardı. Doğduktan çok kısa bir süre sonra ölen domuz yavruları için uzmanlar genetik mutasyon sonucu olduğu bilgisini verdiler.

2. Çift başlı buzağı:

Çin'de bir çift, 2011 yılında gördüğü tablo karşısında şoka girdi. Bu sıra dışı buzağı, annesinin 6. yavrusuydu. Kafalarındaki her şey tam gelişmişti ama tek başına ayağa kalkamıyordu.

1. Aynı soydan bir hayvan ile çiftleşme mağduru kaplan:

Kenny çok acımasız bir şekilde dünyanın 'en çirkin' büyük kedisi lakabını aldı. Aslında diğerlerinden farklı olma nedeni Down sendromuydu. Anne ve babası kardeş oldukları için Kenny ve Willie dışındaki bütün kardeşleri ya doğumda ya da anne karnında öldüler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatma-cansu

kaplanın neresi çirkin ya bence çok tatlı canım benim sıfata bak hele :D

horusunsozu

En çirkin kedi bizim Şerafettin...

witcher

#1 Tyrion Lannister'in kaplan hali gibi.

she__ra_

Kenny'nin neresi çirkin yahu o.O tamam yemelik <3

she__ra_

:))))

_oishii_

kenny seni yerim annem <3

Görüş Bildir