Görüş Bildir
Haberler
CHP'den Ayrılıp DSP'ye Geçti

CHP'den Ayrılıp DSP'ye Geçti

CHP'den Ayrılıp Dsp'ye Geçti

CHP Belediye Başkan adaylığı geri çektirilen Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, partisinden istifa ederek, DSP'ye geçti.

Kamacı, DSP'den Didim Belediye Başkan adaylığı için de başvuru yaptı.

CHP'den iki dönem Didim Belediye Başkanı seçilen ve 9 Şubat'ta CHP Parti Meclisi'nin kararıyla CHP Belediye Başkan adaylığı geri çektirilen Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, CHP'den istifa edip, DSP'ye geçti. Kamacı ilçe binasında DSP rozeti takarken, DSP'den Didim Belediye Başkan adaylığı için de form doldurdu. Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı için DSP Didim İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen törene, DSP Didim İlçe Başkanı Talat Yenipazar, meclis üyeleri Ahmet Karaoğlu, Vedat Ege ve Özlem Girgin katıldı. Parti binasında Kamacı ve ekibini DSP Aydın İl Başkanı Cemil Köroğlu, DSP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yeter Toz ve partililer karşıladı.

DSP Aydın İl Başkanı Cemil Köroğlu, bundan sonra DSP bayrağı altında Didim halkı için, en güzel hizmetlerin verileceğini ileri sürerek CHP ve DSP'nin ortak değerlere sahip olduğunu vurguladı. 2007 seçimlerinde CHP'ye destek verdiklerini hatırlatan Köroğlu, 'Bunlar gayet normal ama bu haksızlık Didim'in başarılı belediye Başkanı Mümin Kamacı'ya yapılmamış olsaydı bence daha iyi olurdu. Aday gösteriyorsun geri çekiyorsun bu büyük bir haksızlık' diye konuştu.

Milliyet

Kaynak: http://siyaset.milliyet.com.tr/chp-de...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın