Görüş Bildir
Haberler
Call Of Duty: Heroes Yayınlandı

Call Of Duty: Heroes Yayınlandı

ATKN
21.11.2014 - 09:53
İçeriğin Devamı Aşağıda

Ülkemizde ve tüm dünyada en popüler serilerden biri olan Call of Duty serisi, uzun zamandır beklenilen mobil oyununa kavuştu ve Call of Duty: Heroes yayınlandı.

Her sene olduğu gibi bu sene de Sonbahar ayları geldiğinde raflarda yerini alan Call of Duty serisi, bu sene Call of Duty: Advanced Warfare ile oyuncuların yüzünü güldürmüştü.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Call of Duty: Ghosts ile oyunseverlerin büyük bir bölümünü üzüntüye uğratan Activision, bu hatasını bu sene yayınladığı Call of Duty: Advanced Warfar e ile telafi ediyordu ki, bugün yayınlanan Call of Duty: Heroe s ile Activision sevilen seriyi mobil platforma taşıdı.

Geçtiğimiz yıllarda sadece serinin PC ve konsol için yayınlanan oyunlarına hazırlanan yardımcı uygulamalar ile mobil arenada yer alan Call of Duty serisi, bugün yayınlanan Call of Duty: Heroe s ile serinin ilk mobil oyununa kavuştu.

Uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilen Call of Duty: Heroes strateji türünde bir oyun ve bu yönüyle Clash of Clans ve Boom Beach gibi oyunlara rakip olmayı hedefliyor.

Call of Duty serisini oynayan oyuncuların aşina olduğu Captain Price ve 'Soap' MacTavish gibi karakterlerin de yer aldığı oyun şimdilik sadece iOS cihazlar ile Windows 8 tabletlerde oynanabiliyor.

Free-to-play olarak App Store ve Windows 8 mağazasınd a yer alan oyunun başta Android olmak üzere diğer platformlarda ise kısa bir sürede yer alması bekleniliyor.

Call of Duty: Heroe s oyununu iOS cihazlarınıa buradan, Windows 8 tabletlerinize ise buradan indirebilirsiniz.

ShiftDelete.Net

Kaynak: http://shiftdelete.net/call-of-duty-h...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın