Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Madenlerle mi Ha, Bu HES'lerle mi?

149PAYLAŞIM

Bu repliği hemen hatırladınız değil mi? Hani zengin bir adamın oğlu ameliyat olacaktır da, bu ameliyatı sadece Cüneyt Arkın yapabilmektedir. Ancak o da en son bir hastasının ölümüne sebep olduğu için ayyaş olmuştur. Zengin adam arar araştırır onu bulur, oğlumu iyileştir der, o da titreyen ellerini göstererek haykırır; Bu ellerle mi ha, bu ellerle mi?

İşte şimdi biz de, "Artvinliler rahat olsunlar, hükümet olarak çevreye karşı zarar verilmemesi için tedbir alırız." diyen hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş Bey'e sormak istiyoruz; Bu madenlerle mi ha, bu HES'lerle mi?

DİKKAT!

Birazdan görecekleriniz yeşilsever bünyelerde kötü etkiler bırakabilir. 

OYUNCULAR:

Kaz dağları

Kuzey ormanları

HES'lerin yıkıp viran ettiği Karadeniz doğası

Yığılca Zeytinlikleri

Hopa

Ataköy Sahili

Maslak 

İstanbul silüeti

ODTÜ yolu

Karadeniz Yaylaları

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
derin-a-clk

Bu paylaşımı komik bulan arkadaşlar (!) da var demek ki... Eh elbet bir gün sizde acı çekersiniz,empati yaparsınız....

--heisenberg--

Malum kişiler meydanlarda o kadar ecdat ecdat diye kıçlarını yırtarlar, Osmanlıyı yeniden getireceğiz derler... Ulan yaptığınız bu doğa katliamları ile zaten ecdatlarınız mezarlarında ters dönmüşlerdir. Başta güzelim İstanbul'u, sonra tüm ülkeyi yeşilden yoksun bıraktınız be Allahsızlar!!! Bi de Müslümanız diye geçinirler. Müslüman adam cami silületinin olduğu yere bina mı diker? Doğayı mı katleder? Bu katliamları yapanlarında, göz yumanların da, bu hükümete oy verenlerinde Tanrı bildiği gibi yapsın!!!

Gizli Kullanıcı

eee devir talan devri.ne kaparsan kardır hesabı.sülükler...

Gizli Kullanıcı

yakında aşırı çevreci örgütler çıkacak görürsünüz. doğru yanlış bilemem ama bunlara ancak öyle çözüm bulunabilir

paspalfilozof

Türkiye'nin gezi ruhuna ihtiyacı var.

Görüş Bildir