Görüş Bildir
Haberler
Ali İsmail Korkmaz'ın Davası Dörde Bölündü

Ali İsmail Korkmaz'ın Davası Dörde Bölündü

Fatih UZUN
04.01.2014 - 16:57
İçeriğin Devamı Aşağıda

Ali İsmail Korkmaz'ın davası dörde bölündü

Ali İsmail Korkmaz'ın davası dörde bölündü. Buna göre ana dava Kayseri'de görülecek, tanıklar Eskişehir ve Ankara’da dinlenecek, Korkmaz ailesi ise Hatay da ifade verecek

Eskişehir'de Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz 'ın davasında tanıklar Eskişehir ve Ankara'da dinlenecek. Dava, Kayseri'de görülecek. Korkmaz ailesi Hatay'da ifade verecek.

Radikal Gazetesi'nden İsmail Saymaz 'ın haberine göre, üniversiteli Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürülmesine ilişkin davada tüm tanıklar pazartesi günü Eskişehir’de dinlenecek.

Görüntülerde Ali İsmail Korkmaz’ı kovaladığı halde tanık yapılan polis memuru Selçuk Bal’ın ifadesinin 29 Ocak'ta Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde alınmasına karar verildiği ortaya çıktı. Bu durumda dava dörde bölünmüş oldu. Ana dava Kayseri’de görülecek, tanıklar Eskişehir ve Ankara’da dinlenecek, Korkmaz ailesi ise Hatay da ifade verecek.

Tanık polis ayrı dinlenecek

Ali İsmail Korkmaz davasına bakan Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi 3 Şubat 2014’de ilk duruşma için gün vermiş, 25 tanığın 6 Ocak Pazartesi günü Eskişehir’de dinlenmesi kararlaştırılmıştı. 

T24

Kaynak: http://t24.com.tr/haber/ali-ismail-ko...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0