4 İlde Domuz Gribinden 4 Ölüm

 > 
24PAYLAŞIM

İstanbul, Muğla, Karabük ve Kayseri'de H1N1 virüsü taşıdığı şüphesiyle tedavi altına alınan dört kişi, hayatını kaybetti.

Arşiv

İstanbul'un Anadolu yakasında yaşadığı öğrenilen Tunç, rahatsızlığı nedeniyle dün gece saat 22.00 sıralarında yakınları tarafından Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Acil Servis'te ilk müdahalesi yapılan kadın, domuz gribi şüphesiyle yoğun bakıma alındı. Ancak Behice Tunç geceyarısı saat 01.30 sıralarında hayatını kaybetti. 

Hastanenin morguna kaldırılan kadının cenazesinin, bugün öğle saatlerinde ailesi tarafından alınarak Soğanlık Mezarlığı'nda toprağa verildiği öğrenildi. 

Virüs Muğla'da bir can aldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen 55 yaşındaki Yaşar Köse, iki gündür tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi. 

Tetkiklerde Köse'nin, "domuz gribi" olarak bilinen H1N1 virüsü taşıdığı belirlendi. Hastane morguna kaldırılan Köse'nin cenazesinin yarın toprağa verileceği öğrenildi.Köse'nin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalıştığı belirtildi. 

Karabük'te bir ölüm

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen 28 yaşındaki Serkan Köroğlu, bir haftadır tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi. 

Tetkiklerde Köroğlu'nun, H1N1 virüsü taşıdığı belirlendi.

Hastane morguna kaldırılan evli ve bir çocuk babası Köroğlu'nun cenazesinin yarın toprağa verileceği öğrenildi.

Öte yandan, son bir hafta içerisinde kent gelinde 10 kişinin daha H1N1 virüsü şüphesiyle hastanelere başvurduğu ve tedavi altına alınan 8 kişinin tetkiklerinin devam ettiği bildirildi.

Bir öğretmen domuz gribinden öldü

Kayseri'de de H1N1 virüsü taşıdığı şüphesiyle tedavi altına alınan Erciyes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aziz Büyükkapu (59), bugün hayatını kaybetmişti.

AA

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir