Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2014 Kuyumculuk Fuarı

9PAYLAŞIM

20-23 Mart Kuyumculuk Fuarı

20-23 Mart 2014 tarihleri arasında, TEB - Türk Ekonomi Bankası Ana Sponsorluğunda organize edilecek olan, kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu, Avrupa ve Orta Doğu’nun en önemli ticaret köprüsü olan, sektörün nabzını tutan Istanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı “Istanbul Jewelry Show Mart” yerli - yabancı firma ve tasarımcıları 38’nci kez İstanbul’da buluşturacak. Yurt dışından önemli alıcıların geleceği fuarda, sektörün önde gelen firma ve markaları yıla damgasını vuracak koleksiyon ve modellerini toplam 6 salonda gözler önüne serecek.

 

Neden Istanbul Jewelry Show Mart?

 

* Bugüne kadar organize edilen en geniş katılımlı, en büyük Mart Fuarı

* 1200’ün üzerinde yerli ve yabancı firma ve marka, binlerce farklı ürün ve yeni koleksiyon

 

* Türkiye, Çin, Hong Kong, Hindistan, İtalya, Tayland ve daha birçok ülkeden katılım

 

* İlkbahar, Yaz ve Sonbahar perakende sezonu siparişleriniz için en doğru zamanlama

 

* Rusya, Orta Doğu, Avrupa Birliği, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Doğu Avrupa’daki alıcıları hedef alan özel ürünlerle en doğru ticaret merkezi

 

* Kuyum ve saat sektöründe yeni ürünleri ve en son tasarımları, farklı fiyat ve kategorilerde bir arada görebileceğiniz en ideal buluşma noktası

 

* Farklı ürün grupları için tematik ve birbirine geçişli 60.000 metrekarelik sergi alanı 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir