11 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

11 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

11 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 11.04.2013 perşembe günlük fal - burç yorumu :11 Nisan 2013 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 11.04.2013 perşembe gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

11 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları, 11 Nisan 2013 burçlar, 11 Nisan 2013 akrep burcu yorumu, 11 Nisan 2013 aslan burcu yorumu, 11 Nisan 2013 balık burcu yorumu, kadinca.net 11 Nisan 2013 başak burcu yorumu, 11 Nisan 2013 boğa burcu yorumu, 11 Nisan 2013 ikizler burcu yorumu, 11 Nisan 2013 koç burcu yorumu, 11 Nisan 2013 kova burcu yorumu, 11 Nisan 2013 oğlak burcu yorumu, 11 Nisan 2013 terazi burcu yorumu, 11 Nisan 2013 yay burcu yorumu, 11 Nisan 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 Mart ayı burç yorumları

KOÇ burcu 11

Bugün, daha önceden konuşulmuş işlerinizde istediğiniz şansı yakalayabilirsiniz. Keyfiniz yerinde olarak haftaya giriş yapacaksınız. Özellikle eğlence veya aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarda abartıdan biraz uzak durun.

BOĞA burcu 11

Beklenmedik olaylarla haftaya başlayabilirsiniz. Geçmiş konulara pozitif yaklaşımınızla şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek. Ailenizle vakit geçirme isteğiniz artacak.

İKİZLER burcu 11

Haftaya hızlı bir iletişim trafiğiyle başlayacaksınız. Hayata bakış açınızda veya geleceğe yönelik işlerinizde anlayışlı, iyimser tavırlarınız ön planda olacak. Gruplarla verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Kendinize düşkünlüğünüz artacak.

YENGEÇ burcu 11

Dış ortamlarda önemli konuşmalar ve tamamlanmamış işleriniz gündeme gelebilir. Özellikle, detaylara dayalı para işlerinizde bazı konuları gözden kaçırmaya meyilli olacaksınız. Bu yüzden aşırı iyimserlikle hareket ederken dikkatli olun.

ASLAN burcu 11

Başka insanların bakış açılarına karşı anlayışla yaklaşmanız mümkün. Mantığınız ve duygularınız eşit olacak, seyahat etmeyi arzulayacaksınız. Özellikle iş alanlarınızda fikirlerinizi iyimserlik ve şansla ortaya koymayı başarabilirsiniz.

BAŞAK burcu 11

Genel olarak geri planda durmak isteyebilir, önemli işleri gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Hisleriniz bu aralar kuvvetli, ne istediğinizi biliyor olacaksınız. Başkalarını daha fazla düşünmekten vazgeçin ve biraz kendinize yoğunlaşın.

TERAZİ burcu 11

Ortaklaşa para konularınızda abartılı davranışlardan uzak durduğunuz müddetçe şans sizden yana olacak. Sosyal hayatınız renkli olabilir. Toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bileceksiniz. Hızlı etkilere açıksınız, enerjinizi toplayın.

AKREP burcu 11

İş alanlarınızda ve ortaklaşa işlerinizde önemli şanslara sahip olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanların bakış açılarına karşı esnek olabilirsiniz. Detay isteyen işleri gözden kaçırmamaya çalışın ve bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin.

YAY burcu 11

Hayattan aldığınız keyif katlanarak artacak. Bu durum işlerinize de olumlu yansıyacak. İşle ilgili konularda ayrıntıları gözden kaçırmamaya gayret edin. Ev ve aileyle ilgili olarak geçmişten gelen konuları konuşmak için uygun bir gün olacak.

OĞLAK burcu 11

Haftaya ortaklaşa para, vergi, banka ödemeleri gibi konularla başlayabilirsiniz. Aile arasındaki parasal konuları iyimserlikle ve anlayışla halledebilirsiniz. Risk veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa biraz daha dikkatli adımlar atmalısınız.

KOVA burcu 11

Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz yoğun olacak. İletişi medayalı işlerinizde rahat etkiler altındasınız. Buara maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Ev ve aile ileilgili konularda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

BALIK burcu 11

İletişime dayalı işlerinizde oldukça şanslı etkilere sahip olacaksınız. İşlerinizin karşılığını somut bir şekilde alacağınız bir süreç içindesiniz. Detayları gözden kaçırma etkisine dikkat etmeniz gerekebilir. Yinede gün içinde keyfiniz yerinde olacak.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akrep BurcuAslan BurcuBalık BurcuBaşak BurcuBoğa Burcuİkizler BurcuKoç BurcuKova BurcuOğlak BurcuTerazi BurcuYay BurcuYengeç Burcuakrep burcuaşkaslan burcuastrolojibaşak burcuboğa burcuburçburçlargünlük burç yorumlarıikizler burcukoç burcukova burcuoğlak burcuvergiyay burcuyengeç burcu
Görüş Bildir