Görüş Bildir
Bir şey olmaz!Ya senin gibi dikkatsiz bir insan tabii ki ''Bir şey olmaz'' deyip nalları diker. Biraz dikkatli ol be arkadaşım. Nasıl bir şey olmaz? Al bak öldün işte :// Olur olur bal gibi de olur, balkonda öyle sarkarsan olacağı bu. 40'ına geliriz merak etme.
0 Beğeni
Lahmacun Yemelisin!Mideniz "hele hele anteplim gel yanıma dili datlım" diye bağırmaya başladıysa lahmacun zamanıdır bilin istedik! Yavaş yavaş açlıktan gözünüz seğirmeye başlamış gelin şöyle bol limonu sıkıp içine maydanozları doldurup dürün bakalım. Antepin hamamları sallanır kulhanlarııı...
0 Beğeni
Sizin düğün şarkınız ''And I Love Her'' çıktı!''Ve, onu sevdiniz'' biliyoruz, hem de çok! Ucu bucağı, sınırı olmayan bir sevgiden bahsediyoruz. Kapkaranlık günlere ışık gibi doğan cinsten hem de. O sadece sizin aşkınız değil, aynı zamanda miladınız. Ondan öncenin hiçbir önemi olmasa da, ondan sonrası her şeyiniz! Mutluluğunuzu, hüznünüzü, şapşallığınızı, derdinizi her bir şeyi paylaşabildiğiniz ilişkiniz, daha çok arkadaşlık gibi. Hatta çok daha ötesi kuşkusuz! Herkesin birbirinin ardından bir şeyler çevirdiği bu dünyada böylesi bir aşk bulabildiğiniz için çok şanslısınız, hem de çok! Ayakkabınızın altına bizim ismimizi de yazar mısınız? Belki şans bize de güler kim bilir :)
1 Beğeni
Çita çıktı!Sen bir kere çok rekabetçi bir insansın. Hırslısın, tutkulusun! Zorluklardan asla korkmaz, aksine üstüne üstüne gidersin. Bu azim ve tutkuyla yapamayacağın şey yok senin! Ayrıca sen daima mantıklı adımlar atarsın; yapacağın şeyin risklerini bilir ona göre planını kurar ve hareket edersin. Körü körüne bir hırs değil yani sendeki. Son derece akılcı davranan bir insansın sen.
1 Beğeni
Beyaz!Senin ruhunun rengi beyaz! Senin ruhun tertemiz, iyilik dolu. Hiçbir kötülük bulaşmamış ruhuna henüz. Hala doğduğun günkü gibi saf ve temiz bir ruhun var senin. Böyle bir dünyada bu denli kirlenmemiş bir ruha sahip olmak imkansız derecede zor. Bunu başarabildiğin için seni tebrik ediyoruz. Fakat sen biraz fazla safsın, çok çabuk kanıyorsun herkese. Dikkat etsen iyi olur biraz
0 Beğeni