Görüş Bildir
O kadar efsane o kadar efsane ki bu hareket. Yani sana anlatamam çok efsane bir hareket. Acayip efsane öyle bir efsane yani. Yok böyle bir efsane hareket daha önce hiç görmedim, göremem de zaten. Hep beraber çıkalım dağların başına birlikte bu efsane hareketi yaparak halay çekelim.
289 Beğeni
TYT=100 TL, AYT=100 TL, YDT=100 TL her alandan tam sınava girmek isteyen her öğrenciden temizinden 300 TL. Gençlere geleceğe yatırım olarak değil cebe yatırım olarak bakan zihniyetin sınavlar üzerinden kurduğu vurgun düzeni. Ne eğitim sistemi filan. Hepsi hikaye sen yeter ki paradan haber ver gerisi boş!
17 Beğeni
Atın yüzündeki ifadeyi tercüme edeyim: "Sizin yapacağınız işi sikeyim ey insanoğlu!"
16 Beğeni
Oturmuş sandalyesine oturduğu yerden Allah bana şehadeti nasip etsin diyor. Eee adam da sana şehadet istiyorsan git afganistana, git suriyeye diyor işte. İşine gelmeyince bizi kovuyorsunuz. Lan kıvırma işte şehadet istiyorsan git savaş boş yapma!
4 Beğeni
Allah ailesine sabır versin. Çok üzüldüm. Senin gibi iyi, temiz ve güzel insanlara çok daha fazla ihtiyacımız varken bir de kaybediyor oluşumuz çok üzüyor beni. Yattığın yer incitmesin yiğit kardeşim.
111 Beğeni